NieR Replicant ver.1.22474487139... - PS4

banner

Vylepšený prequel hry NieR:Automata. Laskavý mladík se vydává s Grimoárem Weiss, podivnou mluvící knihou, hledat "Zapečetěné verše", aby zachránil svou sestru Yonah, která smrtelně onemocněla na Černý škraloup.

Tisíciletá lež, která bude žít navěky...

NieR Replicant ver.1.22474487139... je aktualizovaná verze hry NieR Replicant, která dříve vyšla pouze v Japonsku.

Objevte jedinečný prequel kritiky oceňovaného mistrovského díla NieR:Automata. Nyní s moderním vylepšením si vychutnejte mistrovsky oživenou vizuální stránku, fascinující příběh a mnoho dalšího!

Hlavním hrdinou je laskavý mladý muž žijící v odlehlé vesnici. Aby zachránil svou sestru Yonah, která smrtelně onemocněla na Černý škraloup, vydává se s Grimoárem Weiss, podivným mluvícím svazkem, hledat "Zapečetěné verše.""

Zažijte příběh NieR Replicant poprvé na západě očima hlavního hrdiny jako bratra.

V daleké, vzdálené budoucnosti je lidstvo na pokraji vyhynutí. Nemoc černé skrumáže a podivné bestie ohrožují svět. Mladý dobrosrdečný chlapec dá slib své malé sestře. Tisíciletá lež, která bude žít věčně...

Odhalte pravdu o světě NieR a připravte se na zpochybňování všeho v tomto temném příběhu plném zvratů.

Vydejte se spolu s nepravděpodobnou skupinou spojenců na cestu zničeným světem sužovaným nemocemi a obludnými hrůzami.

Hypnotizující ikonický soundtrack, který nově nahrál skladatel NieR:Automata, Keiichi Okabe.

Bojujte proti strašlivým nepřátelům s viscerální, jedinečně přizpůsobitelnou směsí hry s mečem a mocné magie.

Přizpůsobte si magii, dovednosti a zbraně své postavy pomocí síly slov.Obsahuje:

Plnou hru

Extra epizodu

Hráči si mohou vychutnat nový scénář a vzrušující bitvu s bossem, když si hru projdou, ve zcela nové epizodě "Mořská panna", která obsahuje ztroskotanou loď a malou holčičku.

Extra dungeony z "15 Nightmares"

Fanoušci, kteří byli dříve vydáni jako stahovatelný obsah pro původní vydání v Japonsku a podobně jako obsah "The World of Recycled Vessel" na Západě, budou moci ve světě recyklovaných plavidel projít sérií náročných dungeonů v roli hlavního hrdiny "15 Nightmares". Procházením dungeonů se odemkne řada zbraní a také dodatečné kostýmy "Kabuki" a "Samuraj". Po získání některého z kostýmů budete také moci změnit vzhled nepřátelských střel na Emilův obličej prostřednictvím nabídky možností.

Soundtrack z NieR:Automata

Hráči si po dokončení prvního hraní odemknou možnost přepnout na výběr hudebních skladeb na pozadí z kritiky oceňované hry NieR:Automata.

Hostující herci z NieR:Automata

Ve hře se objeví angličtí a japonští herci z 2B a 9S.