NHL: Legacy Edition - PS3

banner

EA SPORTS NHL Legacy Edition přináší nejoblíbenější režimy a oceňované herní prvky z devíti let hokeje NHL. Obsahuje aktualizované soupisky a autentické rozpisy a je dokonalým zážitkem pro fanoušky, kteří si chtějí dopřát kompletní hokejový zážitek.

Rychlost, dovednost a agresivita hokeje NHL

Zažijte výbušnost, dynamiku a špičkovou rychlost nejlepších hráčů světa s funkcí True Performance Skating. Zamotejte obráncům hlavu pomocí snadno použitelných One-Touch Dekes a pociťte tvrdý chaos hokeje NHL díky věrným srážkám více hráčů, soubojům v síti a hromadným střetům s hráči díky Multiplayer NHL Collision Physics.

Rozšněrujte brusle

Prožijte život hráče NHL, když se svou postavou Be a Pro projdete přes juniorské kategorie až do NHL. Každé vaše rozhodnutí ovlivní vaše vztahy s fanoušky, spoluhráči a vedením a bude mít vliv na vaše schopnosti a postup. Jakmile zvládnete tyto profesionální zážitky pro jednoho hráče, vrhněte se do týmové online hry nebo EA SPORTS Hockey League a spojte se s přáteli, abyste se utkali s online konkurencí. A nakonec si připomeňte slavné časy v režimu NHL 94 Anniversary Mode s většími góly, hity, retro prezentací a klasickým ovládáním pomocí tlačítek.

Řiďte svůj tým ke slávě

Vytvořte dynastii NHL ve hře Be a GM a budujte svůj tým pomocí draftů nováčků, výměn a podpisů. GM Connected vylepšuje manažerský zážitek tím, že umožňuje hráčům řídit, hrát nebo trénovat s přáteli a proti nim online ve vlastní lize 30 týmů ovládaných člověkem. A konečně náš nejhranější režim Hockey Ultimate Team je jediným místem, kde můžete sestavit a hrát s týmem složeným ze všech svých oblíbených hráčů a vytvořit tak ultimátní tým snů. Vezměte svůj tým online a utkejte se s ostatními týmy vytvořenými fanoušky z celého hokejového světa.

Naprostá autenticita

Vyberte si z osmi různých hokejových lig včetně NHL, AHL, CHL, Liigy, SHL, DEL, Extraligy ledního hokeje a Národní ligy. Obsahuje aktualizované soupisky a autentické rozpisy NHL.