banner

NHL 15 je začátkem nové generace hokejových videoher, ve kterých pohled, zvuk a atmosféra nejrychlejšího týmového sportu na světě ožívají tak, jak jste je ještě nezažili.

V NHL 15 uvidíte nejrealističtěji vypadající a bruslící hokejisty, jací kdy byli ve videohře k vidění, spolu s nejdetailnějším a nejautentičtějším ztvárněním samotné hokejové hry. Fyzika srážek 12 hráčů NHL a reálná fyzika puku zachycují tvrdý úderný chaos a nepředvídatelnost tohoto sportu, zatímco hokejka Superstar Skill Stick a umělá inteligence Vision AI vám do rukou vloží plynulost a jemnost hry.

Sledujte pohledy a zvuky autentických arén napříč National Hockey League a 9 000 individuálních modelů diváků - nejvíce, co kdy bylo ve sportovní videohře - visí na každé hře, kterou komentuje zcela nový tříčlenný tým komentátorů. Nové partnerství s NBC Sports navíc přináší do hry prvotřídní vysílací balíček. NHL 15 zkrátka mění všechno.

Multiplayer NHL Collision Physics

Druhý ročník kritiky oceňované NHL Collision Physics se vyvíjí a přináší věrné kolize pro více hráčů. Zásahy do sítě a hromadné střety hráčů zachycují skutečné zoufalství každého střídání v NHL.

Zcela nový komentátorský tým

NHL 15 vítá ve vysílací kabině komentátorský tým NBC Sports ve složení Mike 'Doc' Emrick a Eddie Olczyk. Doc a Eddie budou předvídat hru a zvyšovat intenzitu, aby odpovídala dění na ledě s více než 35 000 řádky zbrusu nového komentáře.

Šněrování bruslí

Zahrajte si hokej ze staré školy v režimu NHL 94 Anniversary Mode, oblékněte si dres s online týmem v EA SPORTS Hockey League nebo sestavte a hrajte se svým nejlepším fantasy týmem v Hockey Ultimate Team. NHL15 s sebou přináší generaci nejlepších herních režimů série.