banner

Obrovské zásahy. Skutečné souboje. Maximální kontrola.

Odemkněte nejvyšší úroveň hokejové agresivity, rychlosti a dovedností. NHL 14 spojuje ty nejlepší technologie od EA SPORTS a přináší dosud nejautentičtější hokejový zážitek. Uštědřujte hokejové rány díky špičkové kolizní fyzice NHL, která vychází z revolučního enginu Player Impact Engine hry FIFA. Sundejte rukavice s novým enginem Enforcer Engine, který je založen na technologii EA SPORTS Fight Night. Zamotejte hlavu obráncům s novými One-Touch Dekes a zažijte novou úroveň rychlosti a kontroly s druhou sezónou kritiky oceňovaného True Performance Skating. Obrovské hity, skutečné souboje a neuvěřitelná rychlost a dovednosti. Tohle je hokej NHL ve své nejlepší podobě, poháněný generací inovací EA SPORTS.

NHL Collision Physics

Fyzika NHL Collision Physics, vyvinutá na základě stejné základní technologie, která pohání kritiky oceňovaný engine EA SPORTS FIFA Player Impact Engine, přináší větší a napínavější hity a věrnější kolize. Díky novému ovládání levou hokejkou je provedení zásahu, který změní hru, jednodušší než kdykoli předtím.

Enforcer Engine

V hokeji platí určitý kodex; když je porušen, musíte reagovat. Technologie Fight Night, která se v sérii NHL objevuje poprvé, přináší nový zážitek z pohledu třetí osoby, fyzikální zaměřování a rozlišování velikosti hráčů v každém zápase, čímž vytváří dosud nejautentičtější a nejvíce elektrizující zážitek.

Dekes jedním dotykem

Cítíte se jako superhvězda díky novému, citlivějšímu systému dekingu, který se ovládá pouze levou holí a jedním tlačítkem. Od začátečníků až po pokročilé hráče, nové ovládání umožňuje rychlejší dekování a intuitivní kombinace, čímž se vytváří více pohybů než kdykoli předtím.

Životní režim

V nové inkarnaci kariérního režimu "Buď profesionálem" každé rozhodnutí, které uděláš na ledě nebo mimo něj, utváří tvůj odkaz jako sportovce. Komunikujte se spoluhráči i mimo ledovou plochu. Účastněte se rozhovorů s médii. Každé vaše rozhodnutí ovlivní vaše vztahy s fanoušky, spoluhráči a vedením a bude mít vliv na vaše schopnosti a postup.