banner

Neúprosná honba za hokejovou slávou

Hra NHL 13 přináší největší inovaci v sérii za posledních šest let, a to přepracovaný herní zážitek, který přesně vystihuje rychlost, kreativitu a strategii dnešní NHL v čele s úplně novým bruslením True Performance Skating a podporou EA SPORTS Hockey I.Q. NHL 13 také přinese nové zážitky, které spojí hokejové fanoušky s jejich přáteli a skutečným světem hokeje díky zcela novým herním režimům GM Connected a NHL Moments Live. Díky zásadním inovacím v hratelnosti, propojeným zážitkům a nejrozsáhlejší sadě funkcí, jaká kdy byla v titulu EA SPORTS NHL k dispozici, je NHL 13 skutečně definitivním hokejovým zážitkem.

Zcela nové bruslení True Performance Skating

Bruslení True Performance Skating, které je poháněno fyzikou reálného světa a více než 1 000 novými herními animacemi, autenticky kopíruje výbušnost, hybnost a špičkovou rychlost dnešních hráčů NHL. Přidání zcela nové vrstvy kreativity, kterou mohou hráči objevovat na ledě, v kombinaci s ovládáním, které nabízí hokejka Skill Stick, konečně dává hráčům přístup k celému souboru nástrojů hráče NHL na dosah ruky.

EA SPORTS Hockey I.Q.

Zcela přepracovaný systém A.I. nyní hráči plně vnímají každého dalšího hráče na ledě, což vede k rychlejšímu, chytřejšímu a věrnějšímu rozhodování. EA SPORTS Hockey IQ také přináší nejhlubší a nejpřizpůsobitelnější sadu reálných hokejových systémů a strategií, jaká kdy byla v této sérii k dispozici.

Zcela nový GM Connected

Nejoblíbenější režim série se připojuje a umožňuje hráčům řídit, hrát nebo trénovat s přáteli a proti nim ve vlastní lize 30 týmů ovládaných člověkem

NHL Moments Live

Hráči mohou znovu psát nebo prožívat historii, když si přehrávají některé z nejnapínavějších momentů současné NHL. Od Gagnerova historického osmibodového večera přes Crosbyho epický návrat až po nové momenty, které budou přidávány v průběhu sezóny, budou hráči neustále vyzýváni, aby zjistili, zda mají na to hrát jako hvězda.