Need for Speed Unbound - XSX

banner

Závod na vrchol, rozhodně nepropadejte. Přelstěte policisty a zúčastněte se týdenních kvalifikací na The Grand: ultimátní pouliční závod. Naplňte svou garáž precizně vyladěnými a upravenými vozy a rozpalte ulice svým stylem.

Ve hře Need for Speed Unbound je svět vaším plátnem. Dokaž, že máš na to, abys vyhrál The Grand, ultimátní pouliční závodní výzvu v Lakeshore. Během 4 intenzivních týdnů závodění si vydělejte dostatek peněz na účast v týdenních kvalifikacích, porazte konkurenci a zanechte stopu na pouliční závodní scéně, přičemž budete předjíždět a přechytračovat policisty. Naplňte svou garáž precizně vyladěnými, na míru upravenými vozy a rozpalte ulice svým jedinečným stylem, exkluzivními úpravami a živým globálním soundtrackem v čele s A$AP Rockym a AWGE, který zní v každém koutě světa. Vyjádřete se naplno díky nejsvěžejším novým uměleckým stylům a podpisovým značkám, které reprezentují to, co ve vás je. Díky samostatným kampaním pro jednoho a více hráčů přináší tento nejnovější díl série Need for Speed od Criterion Games hodiny elektrizující, adrenalinové akce.

Svět je tvé plátno

Graffiti ožívá v Need for Speed Unbound zcela novým, jedinečným vizuálním stylem, který kombinuje prvky nejsvěžejšího pouličního umění s nejrealističtěji vypadajícími auty v historii Need for Speed. Získejte přístup ke zbrusu nové sadě vysoce energických vizuálních a zvukových efektů, které vyjádří vaše řidičské schopnosti, včetně Burst Nitrous, nové taktiky boostu, která přináší závratný příval rychlosti.

Začněte odspodu, uhánějte k vrcholu

Abyste se dostali na vrchol, musíte riskovat. Zvolte si, jak a kdy dáte všechno v sázku, předvádějte obrovské drifty na ulici, předjíždějte policisty nebo uzavírejte vedlejší sázky s vlastním výdělkem proti konkurenčním závodníkům. Čas jsou peníze, takže najděte nejrychlejší způsob, jak vydělat dostatek peněz, abyste se mohli zúčastnit týdenních kvalifikací a dostat se do nejvyššího závodu Lakeshore, The Grand.

Prohánějte se těmito ulicemi

čím více závodíte, tím více se zahříváte. Zatímco policisté stupňují tlak, vy musíte dělat taktická rozhodnutí pomocí nových únikových mechanik a převzít kontrolu nad honičkou. Utečete policistům, utkejte se s nimi tváří v tvář, nebo se schovejte v podzemí Lakeshore? Proběhněte těmito ulicemi a sklidíte odměnu.

Vyjádřete se s plnými možnostmi

Přitáhněte na setkání a ukažte svůj jedinečný styl díky stovkám kosmetických předmětů na výběr, včetně exkluzivního vybavení od některých průkopníků světové módy. Rozšiřte tento vzhled na svou jízdu a proměňte své vozy pomocí jedinečných potahů a výřezů pro dokonalý legendární custom. A až budete první, nezapomeňte se vytasit s osobními vítěznými pózami.