Need for Speed Rivals - Xbox One

banner

Riskuj všechno v ultimátním soupeření

Vítejte v Redview County, kde pouliční soupeření mezi policisty a závodníky nikdy nekončí, protože obě strany soupeří v totální válce o ovládnutí sociálních, místních a národních médií a o nejlepší auta, úpravy a technologie.

High-Stakes Rivalry- Závodníci jsou vlci samotáři, kteří si jdou za vlastní slávou; jezdí v hbitých autech stvořených pro vysokorychlostní závody a epické honičky. Policisté pracují v týmech, aby pronásledovali a zatýkali závodníky s využitím veškeré síly policejních sil. Kdykoli si vyměňte role a sledujte, jak roste sázka ve zcela novém systému bodování, který vám umožní nasadit body za rychlost a získat ještě větší odměny.

All-Drive- Novinka v Need for Speed Rivals, All-Drive, boří hranici mezi hrou pro jednoho hráče a hrou pro více hráčů. Bez problémů se připojte ke světu, kde už vaši přátelé závodí a honí se. Žádné lobby. Žádné čekání. Cesty se budou křížit, jak se budou závody a honičky střetávat, a vytvoří tak svět, kde žádné dva okamžiky ani události nebudou nikdy stejné.

Vaše auto, vaše identita

vylepšete svůj vůz nejnovějšími výkonnostními vylepšeními a technologiemi a přizpůsobte si ho pomocí nových laků, livrejí, vlastních poznávacích značek, ráfků a obtisků, abyste mohli svým přátelům i soupeřům ukázat svůj styl. Uložte si různé konfigurace a mějte k dispozici různé balíčky vozů, abyste zanechali stopu bez ohledu na situaci.

Technologie pro pronásledování a vyhýbání

Intenzivní závodní okamžiky jsou ještě napínavější díky přístupu k technologiím a vylepšením přizpůsobeným každé straně zákona. Závodníci si mohou vybrat únikové technologie od rušiček po elektromagnetické pulzy. Policisté jsou vybaveni pro agresivní zátahy rázovými vlnami, zátarasy, podporou vrtulníku a dalšími prostředky.