Need for Speed: Hot Pursuit - Xbox 360

banner

Need for Speed Hot Pursuit letos v listopadu změní online závodění tím, že oživí adrenalin a intenzitu vysokorychlostních policejních honiček a změní způsob, jakým se lidé spojují a soupeří se svými přáteli.

Need for Speed Hot Pursuit vyvíjí Criterion Games, vývojáři, kteří stojí za kritiky oceňovanou závodní sérií Burnout. Tito renomovaní inovátoři nově definují akční závody tím, že přinášejí zážitek, který hráče spojuje prostřednictvím intenzivního soupeření, ať už hrají společně online, nebo přijímají výzvy od přátel.

Srdcem Need for Speed Hot Pursuit je sada propojených funkcí nazvaná Need for Speed Autolog, která hráčům umožňuje snadno se spojit, porovnávat a soutěžit se svými přáteli.

Exotická auta na otevřené silnici, spěch při útěku, vzrušení při zátahu - to je Need for Speed Hot Pursuit.

Kariéra

Poprvé v historii Need for Speed hráči zažijí strhující a srdceryvnou akci policistů i závodníků. Hot Pursuit plynule propojuje nesmírně hlubokou a plně definovanou kariéru pro jednoho hráče s převratným zážitkem pro více hráčů ve všech režimech závodu. Nakonec, ať už hrají online s přáteli, přijímají výzvy přátel nebo kariéru pro jednoho hráče, hráči získají odměny, které jim zvýší úroveň a odemknou nová auta, zbraně a vybavení.

Need For Speed Autolog

Ve hře Need for Speed Hot Pursuit vaši přátelé řídí váš herní zážitek. Need for Speed Autolog je revoluční systém, který propojuje přátele přímo s hrami ostatních a umožňuje jim porovnávat a sdílet všechny jejich zážitky, obrázky a výzvy. Need for Speed Autolog instinktivně přináší výzvy na základě toho, co dělali vaši přátelé, a vytváří tak nesmírně dynamický, sociálně kompetitivní zážitek.

Zbraně a vybavení

Zvyšte intenzitu pronásledování pomocí několika zbraní, jak se během pronásledování zvyšuje úroveň horka. Ať už likvidujete podezřelé různými policejními zbraněmi, nebo jako závodník používáte vybavení pro úhybné manévry, abyste přelstili policisty, hráči budou mít vždy k dispozici způsob, jak získat výhodu nad svým soupeřem.

Auta

Ve hře Hot Pursuit jsou auta stále žhavější. Zažijte vzrušení z řízení nejžádanějších vysoce výkonných vozů na světě v neuvěřitelných rychlostech. Pociťte sílu při zatýkání podezřelých v přeplňovaných policejních stíhačkách, jako je Lamborghini Reventon, nebo přelstěte zákon jako závodník ve vysoce výkonných superautech, jako je Pagani Zonda Cinque.

Seacrest County

Prozkoumejte svět stejně rozmanitý jako kalifornské pobřeží s pouští, lesy, přímořskými a horskými oblastmi. Otevřený svět Seacrest County je navržen tak, aby vytvořil ty nejintenzivnější zážitky z pronásledování, jaké kdy v závodní hře byly.