banner

Hra Mortal Kombat, která doslova definovala kategorii dospělých her, se triumfálně vrací ke svým násilnickým kořenům v dosud nejrychlejším a nejbrutálnějším díle. Hráči bojových her se dočkají Mortal Kombatu, o jaký si žádali, s fatalitami představenými detailněji než kdykoli předtím. Po staletích Mortal Kombatu císař Shao Kahn konečně porazil Raidena a jeho spojence. Tváří v tvář zániku má Raiden poslední šanci zachránit Earthrealm. Aby zvrátil císařovo vítězství, musí udeřit na Shao Kahna tam, kde je zranitelný... v minulosti.

Dospělá prezentace

Fatality se triumfálně vracejí do své původní násilné podoby a Mortal Kombat dává svým fanouškům to, co požadovali. Grafické detaily, které nikdy předtím nebyly možné, jsou prezentovány díky nejpropracovanějšímu grafickému enginu v historii MK.

Zcela nová hra

Návratem ke klasické 2D bojové rovině, dospělé prezentaci a kombatům až pro 4 hráče představuje Mortal Kombat zcela novou bojovou mechaniku, která je přístupná a zároveň poskytuje hloubku, kterou hráči bojových her hledají.

Hluboký příběhový režim

Mortal Kombat nabízí nejhlubší příběhový režim ze všech bojových her. Hráči se vrátí do původního turnaje Mortal Kombat, kde se pokusí změnit události z minulosti ve snaze zachránit budoucnost.

Grafika a technologie

Postavy, prostředí a fatality nebyly nikdy prezentovány s takovými krvavými detaily jako v této nové generaci Mortal Kombat. Od vnitřních orgánů až po nejrealističtější krvavé efekty

Nové herní režimy

Kromě rozšířené sady online funkcí představuje Mortal Kombat arkádový režim Co-op a mnoho dalších režimů, které budou oznámeny v nadcházejících měsících.