Middle-earth: Shadow of War (Gold Edition) - Xbox One

bannerbanner

Středozemě: Shadow of War je pokračování kritiky oceňované hry Middle-earth: Shadow of Mordor, které získalo více než 50 ocenění v oboru, včetně ceny Game Developers Choice Awards 2015 za hru roku, ocenění za mimořádnou inovaci v herní oblasti na D.I.C.E. Awards 2015 a ceny BAFTA za herní design. Ve hře Middle-earth: V monumentální bitvě o Středozem se hráči chopí nového Prstenu moci a utkají se s těmi nejsmrtelnějšími nepřáteli, včetně Saurona a jeho Nazgulů. Toto RPG s otevřeným světem ožívá díky rozšíření oceňovaného systému Nemesis. Robustní personalizace ze Středozemě: Hráči se nyní mohou těšit na osobní svět, který je jedinečný pro každý herní zážitek.

Nemesis System Evolved

Hráči obrátí celý Mordor proti Sauronovi tím, že povedou svou osobní armádu skřetů vytvořenou oceňovaným Nemesis Systemem. Robustní personalizace ze Středozemě: Shadow of Mordor je nyní aplikována na celý svět, kde se prostředí a postavy utvářejí podle akcí a rozhodnutí hráčů, což vytváří osobní svět, který je jedinečný pro každý herní zážitek. Systém Nemesis byl rozšířen o následovníky, kteří přinášejí zcela nové příběhy loajality, zrady a pomsty. Prostřednictvím pevností Nemesis hráči využívají různé strategie k dobývání dynamických pevností a vytváření personalizovaných světů se svou osobitou armádou skřetů.

Beyond Mordor

Hráči zažívají epické měřítko otevřeného světa v mnoha ohledech, včetně nových regionů a herních režimů, rozsáhlejších prostředí, obohaceného vizuálu, rozšířených dialogů a více způsobů, jak mohou hráči vytvářet svůj příběh.

Vylepšený boj

Využijte sílu Taliona a Celebrimbora jako Jasného pána s obohacenými druhy boje k likvidaci nepřátel, včetně duality, nového Prstenu moci, vylepšeného plížení, boje zblízka a dalších.

Rozmanitost nepřátel

Porazte Sauronovy nejsmrtonosnější válečníky, včetně nových druhů skřetů, Olog-hai (válečných trollů), ohnivých draků (draků), obrněných koberců a mnoha dalších.

Skřetí kmeny

Skřeti patří do kmenů, které rozšiřují svůj vliv a kulturu po celém otevřeném světě a vytvářejí bohatý ekosystém misí, průzkumu a dynamické skřetí společnosti.

Původní příběh ve Středozemi

Původní příběh, odehrávající se v době mezi Hobitem a Pánem prstenů, pokračuje s Talionem a Celebrimborem, známým jako Jasný pán, kteří se musí vydat za nepřátelské linie, aby vybudovali armádu, ukovali nový Prsten moci a obrátili celý Mordor proti Temnému pánu Sauronovi.