Michael Jackson: The Experience - Xbox 360

banner

Michael Jackson The Experience je dokonalý interaktivní herní zážitek, který hráčům umožní vžít se do tanečních bot Michaela Jacksona a prožít jeho nejznámější vystoupení.

Michael Jackson The Experience bude obsahovat širokou škálu písní z rozsáhlého katalogu Michaela Jacksona, včetně některých jeho největších hitů, jako jsou Billie Jean a Beat It, a také řadu jeho charakteristických, respekt vzbuzujících tanečních pohybů, které mohou hráči provádět přímo doma! Fanoušci si také budou moci zazpívat a vyzkoušet své vokální rytmické schopnosti, a to vše při ponoření do jedinečného světa MJ.

Díky inovativnímu a interaktivnímu prostředí inspirovanému kultovními videoklipy a pódiovými vystoupeními Michaela Jacksona si hráči mohou být jisti, že znovu prožijí kouzlo, když se přiblíží statusu samotného MJ!

Moonwalk Into Michael Jackson's World

Díky technologii Kinect se můžete ponořit do světa nejúspěšnějšího baviče všech dob! Vaše plnohodnotné pěvecké a taneční vystoupení se odehrává v dechberoucích kulisách inspirovaných jeho hudebními klipy a pódiovými vystoupeními s neuvěřitelným osvětlením, speciálními efekty a naprosto nabitým milionovým davem, který čeká, aby mohl fandit každému vašemu pohybu.

Zážitek v přímém přenosu

zažijte vzrušení z vystoupení jako Michael Jackson jako nikdy předtím. Spouštějte efekty, vizuální efekty a dokonce i samotnou hudbu, když se pohybujete v digitálním prostředí a vyrovnáte se talentu největšího umělce všech dob.

Tancujte jako král popu

Díky inovativnímu sledování celého těla budou hráči moci skutečně poznat, zda se mohou vyrovnat pohybům krále popu. Fanoušci se budou učit a následně zkoušet jeho charakteristický styl, a to vše bez nutnosti používat ovladač!

Váš hlas dostane upgrade

Díky mikrofonu disponuje Michael Jackson The Experience profesionální technologií, která zahrnuje profesionální vylepšovače zvuku v reálném čase, takže váš hlas dostane zlatou kúru, aby zněl lépe než kdy předtím.

Zábavné a přístupné

Sledujte taneční kroky Michaela Jacksona díky velmi intuitivní herní stylizaci, která nevyžaduje příliš tréninku a poskytuje spoustu zábavy! Hrajte s rodinou a přáteli a vyzvěte se navzájem, kdo se stane největší popovou hvězdou.

Zlepšete se s režimem Škola Michaela Jacksona

Chcete svou hru opravdu zintenzivnit? Vždycky jste snili o tom, že předvedete dokonalý moonwalk? Nacvičujte se svou partou ve Škole Michaela Jacksona. Před vystoupením si budete moci nacvičit i ty nejobtížnější pohyby.

Hra pro jednoho hráče, taneční výzvy pro více hráčů, vystoupení taneční skupiny a funkce jump-in/jump-out dělají z The Experience dokonalou párty hru.

Hráči mají možnost zpívat při svých oblíbených skladbách a zároveň předvádět své taneční pohyby, což jim poskytne dokonalý zážitek popové hvězdy.

Verze pro Kinect využívá patentovanou technologii projekce hráčů, která jejich obraz přenáší do hry.