LEGO: The Lord of the Rings - Xbox 360

banner

Hra LEGO The Lord of the Rings vychází z filmové trilogie Pán prstenů a navazuje na původní dějovou linii Pána prstenů: Pán prstenů: Společenstvo prstenu, Pán prstenů: Dvě věže a Pán prstenů: Frodo, pověřený nebezpečným úkolem zničit prastarý magický prsten, který ohrožuje vše dobré, je nucen opustit svůj poklidný domov. Prsten však chce být nalezen a cesta k Hoře osudu, jedinému místu, kde může být zničen, bude nebezpečná a plná skřetů a ještě odpornějších věcí. Na pomoc Frodovi je vytvořeno Společenstvo - lesník Aragorn, čaroděj Gandalf, elf Legolas, trpaslík Gimli, gondorský muž Boromir a Frodovi hobití přátelé Sam, Smíšek a Pipin. Hráči znovu prožijí legendu prostřednictvím minifigurek LEGO, zatímco objevují zázraky, řeší nadčasové hádanky a překonávají nekonečné množství nepřátel na cestě za zničením Prstenu.

Prozkoumej celý otevřený svět Středozemě a zažij epické bitvy se skřety, Uruk-hai, Balrogem, Králem čarodějnic a dalšími děsivými stvořeními.

Ovládejte moc Palantíru neboli Vidoucího kamene ("ten, který se dívá do dálky") a přeskakujte mezi několika dějovými liniemi.

Zažij, jak hrdinové LEGO Pána prstenů ožívají zcela novým způsobem díky minifigurkám, které pronášejí dialogy z filmů.

Sbírej, kombinuj a kuj nové předměty v kovárně s použitím mitrilu, nejvzácnějšího kovu ve Středozemi.

Objevte a odemkněte více než 80 hratelných postav, včetně Froda, Aragorna, Gandalfa a mnoha dalších.

Sbírejte a používejte různé zbraně a kouzelné předměty, včetně světla Earendil, elfského lana, mečů a luků.

Hrajte s rodinou a přáteli díky možnosti snadného hraní drop-in, drop-out.