LEGO: The Hobbit - Xbox 360

banner

S interaktivní hrou LEGO Hobit si hráči zahrají oblíbené scény z filmů a budou sledovat Bilba Pytlíka, který je Gandalfem najat, aby pomohl Thorinovi Oakenshieldu a jeho družině trpaslíků.

Bilbo opouští pohodlí Kraje a vydává se na cestu Středozemí, aby pomohl trpaslíkům získat zpět ztracené království Erebor v Osamělé hoře. Cestou se setkává s dravými trolly, nebezpečnými skřety a samozřejmě s Glumem a jeho drahocenným Prstenem. Hráči budou využívat a kombinovat jedinečné schopnosti trpaslíků - často s veselými výsledky - a řešit nejrozmanitější úkoly ze všech dosavadních videoher LEGO.

Prozkoumejte Středozem a navštivte klíčová místa z filmů, včetně Bag Endu, a projděte zrádným Vysokým průsmykem přes Mlžné hory nebo objevte hlubiny města skřetů, Mirkwoodu a Roklinky.

Zúčastněte se úkolů o poklad, těžte drahokamy, objevujte kořist nepřátel a vyrábějte mocné magické předměty nebo stavte nové ohromné stavby z LEGA.

Hrajte za své oblíbené postavy z filmů Hobit, včetně Bilba, Gandalfa a trpaslíků: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori a Ori. Každý z nich má svou zvláštní

a docela zábavnou

Sbírejte, kombinujte a kujte nové předměty v kovárně za použití mitrilu, nejcennějšího kovu ve Středozemi.

Zvítězte ve hře plné hádanek a naučte se ovládat moc Jednoho prstenu.

Hrajte s rodinou a přáteli s možností snadného přístupu ke hře drop-in, drop-out.