LEGO: Star Wars - The Force Awakens - Xbox 360

banner

Hra LEGO Star Wars: Síla se probouzí zavede hráče hlouběji do nového filmu než jakákoli jiná hra se všemi hrdinskými postavami z filmu, včetně Rey, Finna, Poe Damerona, Hana Sola, Chewbaccy, C-3PO a BB-8, stejně jako Kylo Rena, generála Huxe a kapitána Phasmy, a zároveň prozkoumá ikonické lokality Star Wars, jako je Jakku a základna Starkiller. Toto akcí nabité dobrodružství přináší nové herní prvky, včetně vylepšeného systému "Multi-Builds", kde si hráči mohou vybrat z více možností budování a postupovat tak ve hře. Hráči se budou moci poprvé zapojit do nových intenzivních bitev s blastery a využít okolní prostředí k zahnání Prvního řádu. Fanoušci mohou také zažít vzrušení z vysokorychlostního létání v arénových bitvách a soubojích ve vesmíru, přičemž na své cestě budou využívat množství vozidel, včetně legendárního Millenium Falcon.

Prožijte znovu filmový trhák

Vrhněte se do nového a vylepšeného LEGO Star Wars zážitku, který fanoušky zavede hlouběji do nového filmu než jakákoli jiná hra, převyprávěná chytrou a vtipnou optikou LEGO.

Nová dobrodružství

Zažijte dosud nevyprávěné příběhy v galaxii Star Wars prostřednictvím nových příběhových úrovní odehrávajících se v době předcházející filmu Star Wars: Síla se probouzí, a to vše s charakteristickým LEGO nádechem, včetně výpravy Hana Sola a Chewbaccy za dravými Rathtary, jak záhadný Karmínový korzár překazil plány Prvního řádu, tajemství cesty Lor San Tekka do vesnice Jakku, odvážné záchrany admirála Ackbara Poe Dameronem a dalších!

Původní dialogy filmového obsazení

obsahuje původní dialogy klíčových členů filmového obsazení, které hráčům zprostředkují nejautentičtější zážitek ze Star Wars, včetně Adama Drivera (Kylo Ren), Anthonyho Danielse (C-3PO) a Carrie Fisher (Leia Organa), Daisy Ridley (Rey), Domhnall Gleeson (generál Hux), Gwendoline Christie (kapitán Phasma), Harrison Ford (Han Solo), John Boyega (Finn), Lupita Nyong'o (Maz Kanata), Max von Sydow (Lor San Tekka), Oscar Isaac (Poe Dameron) a další přední hvězdy filmu.

Stavět... a přestavovat

Vylepšený systém Multi-Builds umožňuje hráčům vybrat si z více možností stavby, aby vyřešili hádanku a postoupili ve hře různými způsoby. Poprvé lze stejnou hromadu kostek LEGO použít více způsoby, přičemž hráč může stavět a přestavovat různé objekty pro různé účely.

Nové vzrušující blasterové bitvy

Hráči se nyní mohou zapojit do intenzivních blasterových bitev a hledat úkryt za blízkými objekty a stavbami, což je ve hře LEGO poprvé. Postavy pak mohou z bezpečí úkrytu vyskočit a bojovat s nepřáteli blasterovou palbou. Nepřátelští bojovníci se nyní mohou také sami postavit z kostek LEGO a podpořit tak své kolegy Stormtroopery, kteří se silou LEGA pustí do boje s Odbojem!

Proleťte se Galaxií jako nikdy předtím

Zažijte vzrušení z vysokorychlostní, akční letecké hry jako nikdy předtím a pilotujte ikonická vozidla (včetně legendárního Millenium Falcon) v arénových bitvách a soubojích ve vesmíru.

Rozmanitost postav, vozidel a lokací

Více než 200 sběratelských/vlastních postav a 80 hratelných vozidel/stvůr spolu s pěti různými volnými herními prostředími k prozkoumání, včetně D'Qaru, Jakku, interiéru Millennium Falcon, základny Starkiller a Takodany.