LEGO Harry Potter: Years 1-4 - Xbox 360

banner

LEGO Harry Potter: V této hře si hráči budou moci vychutnat kouzlo a dobrodružství Harryho Pottera novým a jedinečným způsobem LEGO. Při hraní za Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermionu Grangerovou, stejně jako za další oblíbené postavy, budou mít hráči možnost navštěvovat vyučování, kouzlit, míchat lektvary, létat na koštěti a plnit úkoly a získávat tak body pro jednotlivé domy. V průběhu hry budou mít hráči také možnost prozkoumat ikonická místa z kouzelnického světa, včetně bradavického hradu, Diagon Alley, Zakázaného lesa a vesnice Hogsmeade!

LEGO Harry Potter Years 1-4 přenese hráče do ikonických prostředí z knih a filmů o Harrym Potterovi a představí zábavný, nový způsob prožívání kouzel Harryho Pottera prostřednictvím zábavných scén a pro LEGO nové herní prvky, jako je kouzelné stavění a sesílání kouzel.

Zažijte zázraky Bradavické školy čar a kouzel: navštěvujte vyučování, komunikujte s profesory, míchejte lektvary, létejte na košťatech a plňte úkoly a sbírejte LEGO cvočky.

Hráči si mohou vybrat z více než 100 hratelných postav, včetně Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové, stejně jako mnoha dalších oblíbených postav fanoušků.

Prozkoumej ikonická místa z kouzelnického světa, včetně Diagon Alley, Zakázaného lesa, vesnice Hogsmeade a samozřejmě bradavického hradu. LEGO Bradavice jsou velkolepým, pohlcujícím 3D prostředím a největší a nejdetailnější herní lokací LEGO, jaká kdy byla postavena, aby si ji každý mohl prozkoumat a užít.

LEGO Harry Potter Years 1-4 je rodinná hra v té nejlepší kvalitě. Vykouzlete si zábavu s kamarádem a projděte první čtyři roky Harryho studia v Bradavicích jako tým díky snadné kooperativní hře drop-in/drop-out.