LEGO: Dimensions (Starter Pack) - Xbox One


Cena
2 999 Kč

Skladem
ks
banner

Když se v různých světech LEGO náhle objeví záhadný a mocný vír, strhne sebou různé postavy z DC Comics, Pána prstenů a LEGO Movie. Aby zachránili své přátele, Batman, Gandalf a Wyldstyle odvážně skočí do víru a rychle se ocitnou v boji o záchranu celého LEGO lidstva. Nechte se vést kreativitou při stavitelském a herním dobrodružství - procestujte nečekané světy a spojte se s nepravděpodobnými spojenci na cestě za poražením zlého Lorda Vortecha. Hraj si s různými minifigurkami z různých světů společně v jedné videohře LEGO a používej vzájemně svá vozidla a pomůcky způsobem, který dosud nebyl možný. LEGO Bad Cop řídí DeLorean Time Machine... proč ne?! LEGO Ninjago Masters of Spinjitsu bojující po boku Wonder Woman... ano, prosím! Připravte se na porušování pravidel, protože jediné pravidlo u LEGO Dimensions je, že žádná pravidla neexistují.

Extrémní crossover

Poprvé v jakékoli videohře LEGO spojí své síly postavy ze směsice nejlepších značek ve vesmíru a budou bojovat v jiných světech, než je ten jejich. Temný rytíř, čaroděj a mistr stavitel LEGO cestující společně po cestě ze žlutých cihel je jen začátek...

Rozšiřujte se dál; více je lépe

Zakoupením dalších rozšiřujících balíčků mohou hráči rozšířit svou sbírku o řadu oblíbených značek a vytvořit tak ještě bláznivější kombinace. Do hry můžete zapojit až sedm minifigurek, vozidel a/nebo gadgetů najednou tím, že je položíte na podložku LEGO Toy Pad, a užít si tak tu nejnapínavější a nejexponovanější hru.

Hrajte sami nebo s kamarádem

Hráči mohou nechat svou samostatnou cestu na fantazii, nebo se k dobrodružství připojit s kamarádem díky kooperativní hře drop-in/drop-out.

Startovní balíček vydrží

Podložka LEGO Toy Pad a videohra obsažená v úvodním startovním balíčku nabídnou trvalou kompatibilitu s dalšími rozšiřujícími balíčky po mnoho let. Stejně jako každá stavebnice LEGO je i LEGO Dimensions systémem hry, který nabízí trvalou kompatibilitu

Obsahuje:

  • videohru LEGO Dimensions
  • podložku na hračky LEGO
  • kostky pro stavbu brány LEGO
  • 3 minifigurky LEGO (Batman, Gandalf a Wyldstyle)
  • vozidlo LEGO Batmobile