LEGO Batman 3: Beyond Gotham - Xbox 360

banner

Nejprodávanější videoherní série LEGO Batman se vrací v dobrodružství, které je jako z jiného světa a plné akce! Ve hře LEGO Batman 3: Beyond Gotham spojí Křižák v kápi síly se superhrdiny z vesmíru DC Comics a vyrazí do vesmíru, aby zabránil zlému Brainiacovi ve zničení Země. Brainiac pomocí síly lampionových prstenů zmenšuje světy a rozšiřuje tak svou zvrácenou sbírku miniaturních měst z celého vesmíru. Nyní se musí největší superhrdinové a nejprohnanější padouši spojit a vydat se do různých světů Lanternů, aby posbírali Lanternové prsteny a zastavili Brainiaca dřív, než bude pozdě.

Vzrušující vesmírné souboje

Vůbec poprvé bojujte s Batmanem a jeho spojenci ve vesmíru a různých světech Lanternů včetně Zamaronu a Odymu.

Robustní seznam hrdinů a padouchů DC Comics

Hrajte a odemkněte více než 150 postav s úžasnými schopnostmi a mocí, včetně členů Ligy spravedlnosti a VELKÝCH LEGO figurek, jako je Cyborg, Solomon Grundy a další.

Jedinečný příběh s novými zápletkami a zvraty

Překvapivé převleky, Brainiacova schopnost ovládat mysl a síla prstenů Lanternů přinášejí zcela nový pohled na postavy, o kterých jste si mysleli, že je znáte.

Náročný netopýří počítač a obsah virtuální reality

Získejte přístup k Batmanovým tréninkovým modulům na netopýřím počítači a zúčastněte se různých výzev včetně bojových arén, závodů a detektivních bludišť.

Bat-tastic Gadget Wheel

Jednoduchým stisknutím tlačítka si vyber a vylepši obleky a schopnosti vybrané postavy.

Různé ikonické lokace

Navštivte Síň spravedlnosti, Batcave a Strážní věž Ligy spravedlnosti a získejte přístup k obchodům, místnostem s trofejemi a k úpravám hrdinů a vozidel.