LEGO Batman 2: DC Super Heroes - Xbox 360

banner

Ve hře LEGO Batman 2: DC Super Heroes se dynamická dvojice Batman a Robin připojí k dalším slavným superhrdinům z vesmíru DC včetně Supermana, Wonder Woman a Green Lanterna, aby zachránili Gotham City před zkázou z rukou známých padouchů Lexe Luthora a Jokera. Fanoušci Batmana všech věkových kategorií si užijí nový a originální příběh plný klasické LEGO videoherní akce a humoru, zatímco hráči bojují, aby dostali padouchy zpět za mříže.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes umožňuje hráčům prozkoumat všechny nové oblasti Gotham City s využitím různých vozidel včetně Batmobilu a Batwingu. Kromě toho budou moci bojovat za spravedlnost ovládáním nových gadgetů a obleků, jako je Batmanův Power Suit a Robinsův Hazard Cannon, a využíváním zcela nových schopností včetně létání, superdechu a tepelného vidění.

Zažij originální LEGO dobrodružství, ve kterém se Batman a Robin spojí se Supermanem, aby bránili Gotham City před Jokerem a Lexem Luthorem.

Objev novou příběhovou linii, která představuje rozsáhlé centrum Gotham City plné zábavného průzkumu, sbírání a vozidel.

Procházejte otevřenou oblastí Gotham City pěšky, létejte nebo odemykejte a ovládejte různá skvělá vozidla včetně Batmobilu, Batwingu a Batboatu.

Poprvé ve videohře LEGO zažijte mluvící minifigurky LEGO.

Ovládej nové obleky a pomůcky, jako je Batmanův silový oblek a Robinův oblek nebezpečí vybavený tlakovým dělem, které dokáže absorbovat a rozprašovat nebezpečné kapaliny.

Sbírej 50 postav z DC Comics, včetně Flashe, Wonder Woman, Green Lanterna a mnoha dalších.

Využij své nové superschopnosti a vznášej se vzduchem pomocí volného letu, zmrazuj a tlač objekty pomocí Super-dechu a zahřívej a vyřezávej díry do objektů pomocí Heat Vision.

Vytvářejte jedinečné superhrdiny s přizpůsobitelnými postavami.

Hrajte s přáteli a rodinou pomocí snadné kooperativní hry drop-in/drop-out s dynamickým rozdělením obrazovky.