Kingdom Come: Deliverance (Special Edition) - PS4

banner

Kingdom Come: "Deliverance je příběhové RPG s otevřeným světem, které vás vtáhne do epického dobrodružství ve Svaté říši římské. Pomstěte smrt svých rodičů, bojujte s invazními silami, plňte úkoly, které změní pravidla hry, a dělejte vlivná rozhodnutí. Prozkoumejte majestátní hrady, hluboké lesy, prosperující vesnice a nespočet dalších realistických prostředí středověkých Čech.

Čechy - region, který se nachází v srdci Evropy, je bohatý na kulturu, stříbro a rozlehlé hrady. Smrt milovaného panovníka, císaře Karla IV., uvrhla království do temných časů: válka, korupce a neshody rozvracejí tento klenot Svaté říše římské.

Jeden z Karlových synů, Václav, zdědil korunu. Na rozdíl od svého otce je Václav naivní, požitkářský a neambiciózní panovník. Jeho nevlastní bratr a uherský král Zikmund Liška ryšavá vycítí ve Václavovi slabost. Předstírá dobrou vůli, Zikmund se vydá do Čech a svého nevlastního bratra unese. Zikmund je nyní bez krále na trůně a může drancovat Čechy a zmocnit se jejich bohatství.

Uprostřed tohoto chaosu jsi Jindřich, syn kováře. Tvůj poklidný život je zničen, když žoldnéřský nájezd, který nařídil sám král Zikmund, vypálí tvou vesnici do základů. Díky hořkosladkému štěstí jsi jedním z mála lidí, kteří tento masakr přežili.

Bez domova, rodiny a budoucnosti skončíš ve službách lorda Radziga Kobyly, který formuje odboj proti invazi. Osud vás vtáhne do tohoto krvavého konfliktu a uvrhne vás do zuřící občanské války, kde pomáháte bojovat za budoucnost Čech.

Masivní realistický otevřený svět

Majestátní hrady, rozlehlá pole, vše vykresleno v úžasné špičkové grafice

Nelineární příběh

Řešte úkoly různými způsoby a pak čelte následkům svých rozhodnutí

Náročný boj

na dálku, skrytě nebo zblízka. Vyberte si zbraně a provádějte desítky jedinečných komb v bitvách, které jsou stejně napínavé jako nemilosrdné

Vývoj postavy

Vyberte si vybavení, zlepšujte své schopnosti a získávejte nové výhody

Dynamický svět

Vaše činy ovlivňují reakce lidí kolem vás. Bojujte, kradněte, svádějte, vyhrožujte, přesvědčujte nebo podplácejte. Vše záleží jen na vás

Historická přesnost

Setkejte se s reálnými historickými postavami a zažijte skutečný vzhled a atmosféru středověkých Čech.