Kinectimals - Xbox 360

banner

Mládě bengálského tygra s široce otevřenýma očima naklání hlavu na stranu a hravě si vás prohlíží. Vrací se ti vzpomínky na tvůj první výlet do zoo. Díky kouzlu Kinectu je toto chlupaté tygří mládě ve vašem obývacím pokoji a brzy se stane vaším nejlepším přítelem. 'Kinectimals' zve děti, jejich rodiče a milovníky zvířat všech věkových kategorií k navázání trvalého přátelství s některými z nejexotičtějších zvířat na světě. Stejně jako skuteční domácí mazlíčci se vaši 'Kinectimals' rozběhnou, když uslyší váš hlas, budou reagovat na povely jako 'skoč', 'převal se' a 'hraj mrtvého brouka' a budou vrnět radostí, když je podrbete za ušima.

Get in contact with your wild side. Tvoje cesta začíná, když si adoptuješ a pojmenuješ jednoho z 20 hravých přátel, včetně lva, geparda a bengálského tygra.

Vytvoř si vzpomínky, které ti zůstanou na celý život. Od chvíle, kdy poprvé pozná své jméno, až po chvíli, kdy se naučí aportovat, bude vaše mládě vyrůstat jako váš parťák, který bude dychtivě objevovat ostrov kolem vás. Vždy bude připraveno na podrbání a podrbání bříška s úsměvem a mručením.

Zábava nikdy nekončí. V knize najdete nové způsoby, jak trénovat triky, jako je aportování, herní aktivity, jako je skákání přes švihadlo, a dokonce i zvládnout kurzy agility s poskoky, zastaveními a balancováním. Pozvěte kamaráda s jeho mazlíčkem na zábavné soutěže.

Objevujte, sbírejte a přizpůsobujte. 'Kinectimals' odměňuje ty, kteří jsou zvědaví na ostrov, na kterém žijí. Cestujte široko daleko a objevujte poklady a hračky, hledejte a odemykejte nová prostředí. Svého mazlíčka si můžeš přizpůsobit a vyzdobit si domov, navíc můžeš využít herní obchod a nakupovat předměty, které ti pomohou vychovávat a pečovat o tvého nového nejlepšího přítele.

Rozšiřuj svou rodinu 'Kinectimals'. Sběratelské plyšové hračky v limitované edici budou k dispozici online a v oblíbených maloobchodních prodejnách. Vyberte si svého nového kamaráda, naskenujte kód pomocí senzoru Kinect a pak sledujte, jak ožívá na obrazovce přímo před vašima očima. Díky vlastnímu plyšovému kamarádovi můžete mít svého nového přítele stále u sebe, i když jste daleko od konzole Xbox 360.