Kinect: Sports - Xbox 360

banner

Proměňte svůj obývací pokoj na prvotřídní stadion, bowlingovou dráhu, fotbalové hřiště nebo atletickou arénu. Ve hře 'Kinect Sports' nejste jen hvězdným hráčem, ale i ovladačem - díky kouzlu Kinectu pro Xbox 360. Vidíte míč? Kopněte do něj. Vypíchněte ho. Dokonce mu dejte malý topspin. 'Kinect Sports' nabízí fotbal, plážový volejbal, kuželky, stolní tenis, atletiku a box.

Jednoduchý, intuitivní a okamžitě zábavný 'Kinect Sports' přináší dokonalý zážitek na párty - ať už se snažíte přelstít brankáře a vyhrát fotbalový zápas, nebo fandíte svým přátelům u ringu. 'Kinect Sports' je první sportovní hra pro celé tělo bez ovladače, která je tak skutečná, že téměř ucítíte vítr ve vlasech, když budete létat přes překážky, a písek v prstech u nohou, když si budete razit cestu k volejbalovému vítězství.

Staňte se multisportovcem

'Kinect Sports' nabízí šest týmových a individuálních sportů

Vezměte to za tým

'Kinect Sports' obsahuje řadu zábavných herních režimů pro sólovou, kooperativní i soutěžní hru s úrovněmi, které povzbudí a vyzvou hráče všech věkových kategorií a dovedností. Režim Sports Party vám umožní soupeřit s kamarádem, sjednotit celou místnost plnou hráčů do týmů, kde každý skáče, aby se nadechl, nebo dovést svůj tým k vítězství.

Prožijte své sny o sportovní hvězdě

'Kinect Sports' postaví vašeho avatara do centra pozornosti a umožní vám zažít, jaké to je být světoznámou sportovní hvězdou. Po velkém vítězství se spolu se spoluhráči vyhřívejte v záři paparazziho nadšení a obdarujte svého avatara stylovými odměnami za vaše nejpyšnější herní výkony.