Kinect: Sports - Season Two - Xbox 360


Cena
1 299 Kč

Skladem
ks
banner

Postavte se k odpalovacímu zařízení, sáhněte po ovladači a odpalte míč nebo zahrajte eso, protože nejpopulárnější série pro Kinect se vrací s 'Kinect Sports: 'Sezóna dvě' - pouze na Kinect pro Xbox 360. Se šesti novými vzrušujícími sporty, do kterých se můžete vrhnout a užít si je, "Kinect Sports: a promění váš obývací pokoj v prvotřídní sportovní arénu, kde vládne intuitivní hratelnost pro celé tělo a přátelské soutěžení. Po nejprodávanější a oceňované hře "Kinect Sports: Druhá sezóna zvyšuje napětí a přináší sportovní hratelnost, jakou jste ještě neviděli - ani necítili -!

"Kinect Sports: Série 2" se rozjíždí na plné obrátky a naplno využívá revoluční technologii Kinect a její nejnovější vzrušující funkce, jako jsou hlasové příkazy ve hře a vylepšené sledování pohybu. Kinect Sports, který spojuje celou rodinu a představuje Challenge Play na Xbox LIVE a v obývacích pokojích po celém světě, "Kinect Sports: "Season Two" využívá sílu přátelského soupeření, aby poskytla více pohlcující zážitek všem, od příležitostných hráčů až po špičkové sportovce a hardcore sportovní fanoušky.

Zcela nová míčová hra. "Kinect Sports: "Kinect Season Two" obsahuje šest nových týmových a individuálních sportů

tenis, golf, americký fotbal, baseball, lyžování a šipky

Nové způsoby hraní. S každým novým sportem uvidíte a pocítíte nejnovější pokroky v revoluční technologii Kinect. Ať už ve hře amerického fotbalu vyvoláváte poslech pomocí hlasových příkazů ve hře, nebo se krčíte, abyste detailně viděli green v golfu, "Kinect Sports:

Kdykoli je čas na hru. Nemůžete najít ideální čas na osobní setkání? "Kinect Sports: Sezóna dvě" vám umožní poslat výzvu na později. Vyzkoušejte si osobní souboj jeden na jednoho se svou rodinou nebo pošlete výzvu svým přátelům, aby se s ní vypořádali později, až se připojí na Xbox LIVE.

Přineste svou nejlepší hru. "Kinect Sports: Je to dokonalá zábava pro přátele a rodinu všech úrovní dovedností; odměňuje také ty, kteří chtějí svou hru posunout na vyšší úroveň. Díky novým achievementům, vzrušujícím aktivitám a odemykatelným odměnám pro avatary si každý hráč s jakoukoli dovedností najde něco, co ho vyzve a nadchne.

Jedna z nejlepších her. Přihlaste se na KinectShare.com a stahujte fotografie a videa pořízená ve hře a sdílejte je s rodinou a přáteli

a nyní poprvé můžete své sportovní triumfy zveřejnit přímo na své zdi na Facebooku!

Děláme to pro fanoušky. Jediná cesta je nahoru! Každé vítězství rozšiřuje vaši fanouškovskou základnu a dává vám šanci vidět zástupy nových příznivců, kteří si razí cestu k vašim dveřím. Porovnejte počet svých fanoušků se svými přáteli a zjistěte, kdo je skutečnou sportovní hvězdou! A pokud jste hráli "Kinect Sports," vaši fanoušci už jen čekají, až se vydají na cestu do "Kinect Sports:

Staňte se profesionálem na Xbox LIVE. Díky síle největší herní a společenské zábavní sítě propojené s televizí otevírá služba Xbox LIVE herní pole celému světu. "Kinect Sports: "Kinect Sports: Season Two" vás vybízí k tomu, abyste se spojili a soutěžili s přáteli a rodinou bez ohledu na to, kde na světě se nacházejí, a abyste si vyzkoušeli své dovednosti proti milionům členů služby Xbox LIVE.