Kinect: Disneyland Adventures - Xbox 360

banner

Zažijte kouzlo Disneylandu jako nikdy předtím! Vydejte se na cestu, kde příběhy ožívají a sny se stávají skutečností, a to přímo ve vašem obývacím pokoji! Prozkoumejte park Disneyland - od Main Street U.S.A. až po Critter Country - připojte se k Petru Panovi a bojujte s kapitánem Hookem, plácněte si s Mickey Mousem nebo obejměte Sněhurku.

Disneyland Adventures umožňuje dětem, rodinám a fanouškům Disneyho všech věkových kategorií prozkoumávat park Disneyland, vstupovat do dobrodružství založených na atrakcích, plnit náročné úkoly a komunikovat s oblíbenými postavičkami Disneyho.

Vytvářejte vzpomínky

ať už park Disneyland prozkoumáváte poprvé, nebo po sté, prožijte své nejmilejší vzpomínky nebo se vydejte na nové dobrodružství

Objevujte park Disneyland

ať už se chcete vydat na dobrodružství na své oblíbené atrakci, nebo prozkoumat celý park, "Kinect: Prozkoumejte atrakce

Setkání s postavami

Prožijte kouzelné chvíle s oblíbenými postavami Disney

Sbírání a odemykání

Sbírejte předměty s motivy Disney, odměny a úspěchy pro Xbox 360 při cestě parkem a objevujte nové herní zážitky, včetně tematických přehlídek a ohňostrojů.

Kooperativní hra

Prozkoumejte park Disneyland ve spolupráci s kamarádem nebo členem rodiny; nechte ho, aby vám pomohl s obtížnými úkoly a pomohl vám získat odměny.