Kinect: Adventures! - Xbox 360

banner

Vznášejte se ve vesmíru. Zažijte vzrušení z hučících peřejí. Zdolávejte překážkové dráhy na vrcholcích hor. A ponořte se do hlubin a prozkoumejte děravou podvodní observatoř - to vše z obývacího pokoje. V 'Kinect Adventures' jste vy tím, kdo ovládá hru, a proskakujete, uhýbáte a kopete si cestu vzrušujícími dobrodružstvími odehrávajícími se na různých exotických místech.

Dosáhněte nejvyššího ocenění Přidejte se k týmu dobrodruhů a zvyšte své dovednosti z kadeta na experta dobrodruha. Prozkoumávejte exotická místa, sbírejte poklady a získávejte odměny. Díky 20 různým dobrodružstvím na čtyřech úrovních obtížnosti a dvěma režimům výzev, které můžete odemknout, se můžete těšit na spoustu akce. Pokud máte ještě větší chuť na dobrodružství, předobjednejte si ještě dnes Kinect senzor Xbox 360 4GB Kinect Bundle, který obsahuje 'Kinect Adventures', a získejte exkluzivní přístup k ještě více úrovním.

  • Prozkoumejte svět z pohodlí svého obývacího pokoje
  • Skákejte, uhýbejte a vyhýbejte se v nádherných překážkových drahách na vrcholcích hor, otestujte své reflexy v Rallyballu nebo zažijte antigravitaci ve vesmíru. S 20 dobrodružstvími, která můžete absolvovat, se můžete těšit na spoustu akce.

  • Pochlubte se a sdílejte
  • Dobrodružství se nejlépe sdílejí s přáteli a členy rodiny. Vyjádřete se a zapózujte před fotoaparátem, který zachytí fotomomentky vás a vašich přátel při společném zdolávání dobrodružství. Pomocí svého těla a hlasu můžete vytvářet živá videa nazvaná 'Živé sochy' jako odměnu za dobře odvedenou práci. Sdílejte zábavu s přáteli na internetu prostřednictvím Facebooku, YouTube, Twitteru, e-mailu a kdekoli si vyberete.

  • Ponořte se do společenských dobrodružství
  • Ať už chcete hrát pět minut nebo pět hodin, 'Kinect Adventures' je bohatý důl pro zábavu s přáteli a členy rodiny. Střídejte se ve hře, kdykoli se vám zachce, nebo se připojte ke službě Xbox LIVE a hrajte online. Soutěžte nebo spolupracujte

  • Soutěžte. Hrajte proti času nebo nasbírejte co nejvíce kolíčků s pokladem v řadě úrovní. Sledujte nejvyšší skóre hry 'Kinect Adventures' na žebříčku a získejte právo chlubit se s přáteli a rodinou. Navíc odemkněte zábavné odměny pro svého avatara Xbox.