Just Dance 3 - Xbox 360

banner

Just Dance je zpět a párty je větší než kdy dřív. Just Dance 3 přináší nový nádech již tak oblíbené a návykové taneční hry.

Just Dance 3 rozjíždí párty s více než 40 skladbami různých žánrů, s populárními umělci a skladbami, které se umisťují na předních příčkách hitparád. Ať už je příležitost jakákoli, úžasný soundtrack a zábavné herní funkce Just Dance 3 rozproudí párty a vaši přátelé budou tančit celou noc.

Just Dance je nyní k dispozici pro Xbox 360 Kinect. Pokročilá technologie Kinectu dává hře Just Dance možnost sledovat pohyby celého těla, což umožňuje interaktivní taneční zážitek.

Just Dance 3 na Kinectu má oblíbené herní režimy, ale nabídne také několik exkluzivních funkcí pro Kinect, které využívají jedinečnou kameru Kinect.

Top Of The Charts

Více než 40 zcela nových skladeb, od hitů z nejvyšších hitparád až po klasické taneční party skladby! Každý si zde najde něco pro svůj vkus.Chcete více skladeb? Stáhněte si z rozšiřujícího se katalogu nových skladeb na XboxMarketplace.

Dance Crew

Vykliďte taneční parket, protože vaše parta se připojuje k večírku. V režimu pro více hráčů se můžete s kamarádem odvázat najednou a ukázat davu, jak se opravdu tančí.

Top Score Challenge

Umístěte se v žebříčcích se svými přáteli ve zcela novém systému žebříčků. Porovnejte si navzájem skóre jednotlivých skladeb a zjistěte, kdo je nejlepší tanečník.

Shake The World

Just Dance 3 vám umožní strhnout dům dynamickým prostředím. Sledujte, jak se mění pozadí při provádění progresivních pohybů.

Just Sweat It Out

Oblíbený režim Just Sweat je vylepšen o další tréninkové plány a seznamy skladeb. Udržujte se v kondici, bavte se a prostě tančete.

Shout Out!

Dejte svým sladkým tanečním pohybům hlas s exkluzivní funkcí Kinect, která vám umožní zazpívat váš oblíbený verš a získat tak více bodů a celkovou zábavu na párty.

Just Can't Get Enough

Just Dance 3 má stále oblíbené režimy jako Classic Mode, Duet Mode, Medley, Simon Says a další.

Seznam skladeb: 1. 2 Unlimited

"No Limit" 2. a-ha