Forza Horizon 5 - Xbox One


Cena
1 799 Kč

Skladem
ks
banner

Tvé ultimátní dobrodružství v Horizontu čeká! Prozkoumejte živoucí a neustále se vyvíjející otevřenou krajinu Mexika s neomezenou a zábavnou jízdou ve stovkách nejlepších aut na světě.

Vaše ultimátní dobrodružství v Horizonu čeká! Prozkoumejte živé a neustále se vyvíjející krajiny otevřeného světa Mexika s neomezenou zábavnou jízdou ve stovkách nejlepších aut na světě.

This is Your Horizon Adventure

Veď dechberoucí výpravy napříč živou a neustále se vyvíjející otevřenou krajinou Mexika s neomezenou a zábavnou jízdou ve stovkách nejlepších aut na světě.

Toto je rozmanitý otevřený svět

Prozkoumejte svět plný nápadných kontrastů a krásy. Objevte živoucí pouště, bujné džungle, historická města, skryté ruiny, nedotčené pláže, rozlehlé kaňony a tyčící se zasněženou sopku.

Toto je dobrodružný otevřený svět

Ponořte se do hluboké kampaně se stovkami úkolů, které vás odmění za to, že se věnujete činnostem, které máte rádi. Seznamte se s novými postavami a vyberte si výsledky jejich misí v Horizon Story.

Toto je rozvíjející se otevřený svět

Vydejte se vstříc úchvatným povětrnostním událostem, jako jsou vysoké prachové bouře a intenzivní tropické bouře, protože jedinečná, dynamická roční období v Mexiku mění svět každý týden. Vracejte se pro nové události, výzvy, sběratelské předměty a odměny a nové oblasti k prozkoumání. Žádná dvě roční období nebudou stejná.

Jedná se o sociální otevřený svět

Spojte se s ostatními hráči a vstupte do arkády Horizon, kde na vás čeká nepřetržitá řada zábavných, nadstandardních výzev, které vás i vaše přátele udrží v akci a budou vás bavit bez menu, načítacích obrazovek nebo lobby. Poznejte nové přátele v Horizon Open a Tours a sdílejte své výtvory s novou komunitou sdílení dárků.

Tohle je váš otevřený svět

Vytvořte si vlastní projevy zábavy pomocí nové výkonné sady herních nástrojů EventLab, která zahrnuje vlastní závody, výzvy, kaskadérské kousky a zcela nové herní režimy. Přizpůsobte si svá auta více způsoby než kdykoli předtím díky novým možnostem, jako je možnost otevírání a zavírání střechy kabrioletu, lakování brzdových třmenů a další. Využijte novou funkci Dárkové kapky a podělte se o své vlastní výtvory s komunitou.