Final Fantasy XII: The Zodiac Age - PS4

banner

Vstupte do válečné éry ve světě Ivalice. Malé království Dalmasca, dobyté Archadskou říší, se ocitlo v troskách a nejistotě. Princezna Ashe, jediná dědička trůnu, se věnuje odboji, aby svou zemi osvobodila. Vaan, mladík, který ve válce přišel o rodinu, sní o volném létání v oblacích. V boji za svobodu a padlou královskou rodinu se připojte k těmto nepravděpodobným spojencům a jejich společníkům, kteří se vydávají na hrdinské dobrodružství za osvobozením své vlasti.

FINAL FANTASY XII THE ZODIAC AGE vylepšuje klasickou hru FINAL FANTASY XII z roku 2006, nyní je krásnější a snadněji hratelná než kdy dříve. Remaster ve vysokém rozlišení přináší několik moderních vymožeností, včetně rekonstruovaného designu bitev a přepracovaného systému povolání. Díky nově implementovaným trofejím a funkcím sdílení, stejně jako výrazným vizuálním a zvukovým vylepšením poprvé ve skutečném HD rozlišení, zažijí hráči, kteří se do hry vracejí, i ti noví, velkolepé dobrodružství, které pokrývá svět Ivalice zcela novým a vylepšeným způsobem.

Obsahuje několik zcela nových vylepšených herních prvků:

  • Systém povolání zvěrokruhu
  • vylepšený systém levelování postavy, který se nyní přizpůsobuje preferencím hráčů.

  • Zkušební režim
  • Postavte se příšerám a nepřátelům až ve 100 po sobě jdoucích bitvách.

  • Rychlostní režim
  • Grafické možnosti HD nejnovější generace, včetně postav a filmových scén plně remasterovaných ve vysokém rozlišení.

Skutečný prostorový zvuk 7.1, včetně hlasů ve vysokém rozlišení a nově nahrané hudby na pozadí využívající současnou generaci zvukové produkce.

Moderní pokroky včetně podpory trofejí pro PlayStation4 a funkcí sdílení, automatického ukládání a zkrácení doby načítání.

Nekonečné množství her a dobrodružství včetně lovů, bitev a miniher