Final Fantasy VII Remake - PS4

banner

FINAL FANTASY VII REMAKE je novým zpracováním kultovní původní hry, která nově definovala žánr RPG, a proniká do světa a jeho postav hlouběji než kdykoli předtím. První hra tohoto projektu se bude odehrávat v eklektickém městě Midgar a představuje zcela samostatný herní zážitek, který je skvělým startovním bodem do série. Společně s nezapomenutelnými postavami a silným příběhem nabízí FINAL FANTASY VII REMAKE hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickým bojem založeným na příkazech.

Bojový systém

Odhadněte silné a slabé stránky nepřátel a využijte mocnou magii a speciální schopnosti k efektivnímu boji─ takový je hlavní princip tohoto jedinečného systému, který je kombinací tradičních soubojů FINAL FANTASY založených na příkazech a akce v reálném čase, což vám dává možnost zvolit si, jak budete hrát. Jakmile si v boji vytvoříte náboje ATB, budete moci provádět silnější útoky, kouzlit, používat předměty a provádět další bojové příkazy.

Taktický režim

Při přístupu do nabídky příkazů v boji se čas výrazně zpomalí, což vám dává volnost při vytváření a provádění plánu útoku. Využijte této příležitosti a použijte své ATB nálože k použití různých schopností, kouzel, předmětů a přerušení limitů. Přizpůsobte se silným a slabým stránkám nepřátel a ovládněte průběh bitvy.

Zkratky

Příkazy lze namapovat na tlačítkové zkratky, což vám umožní provést je v bitvě okamžitě, aniž byste museli přistupovat k nabídce příkazů. Používejte své oblíbené schopnosti rychle a bez námahy, abyste mohli zůstat v centru dění.

Stagger

Jak nepřítel během bitvy utrpí poškození, ukazatel zaměření pod jeho HP barem se postupně naplní. Když se tento ukazatel naplní na maximum, nepřítel se na krátkou dobu ocitne v bezvědomí. Během této doby nejenže nebude moci jednat, ale při útoku také obdrží dodatečné poškození.

Příkazy spojenců

Stisknutím tlačítka můžete plně ovládat ostatní členy party během bitvy a také jim můžete dát pokyn k provedení určitých akcí pomocí tlačítek L2/R2 pro přístup do jejich příkazových nabídek v taktickém režimu.

Přerušení limitů

Jak budete v průběhu bitvy dostávat poškození, váš ukazatel limitů se bude postupně plnit a nakonec vám umožní provádět mocné schopnosti, které jsou pro každou postavu jedinečné.

Materie

Připojením materie ke zbraním a brnění můžete získat nové schopnosti a dále upravovat své postavy. Existuje nespočet typů, od těch, které propůjčují magická kouzla až po všestranné akce, a také některé, které vám umožní vyvolat mocné bytosti, aby vám pomohly v boji. Některé předměty mají navíc propojené sloty pro materie, které umožňují, aby se určité materie vzájemně ovlivňovaly a vytvářely jedinečné a překvapivé efekty.

Vyvolávání

Když jste vybaveni vyvolávacími materiemi, přidá vám to další ukazatel, který vám po naplnění poskytne schopnost vyvolat nadpozemské bytosti, aby po omezenou dobu bojovaly po vašem boku. Tyto vyvolané bytosti mají vlastní vůli a samostatně se pustí do boje s nepřáteli, který vyvrcholí ničivým útokem, který provedou před odchodem z bojiště.