banner

FIFA 23 přináší na hřiště hru The World's Game - během sezóny se uskuteční mistrovství světa ve fotbale mužů i žen, k dispozici jsou ženské klubové týmy, funkce pro vzájemné hraní a další.

EA SPORTS FIFA 23 přináší na hřiště hru The World's Game, technologii HyperMotion2, která přináší ještě větší realističnost hry, mužské i ženské mistrovství světa ve fotbale, které se do hry dostane v průběhu sezóny, přidání ženských klubových týmů, funkce cross-play a další. Zažijte bezkonkurenční autenticitu s více než 19 000 hráči, více než 700 týmy, 100 stadiony a více než 30 ligami ve hře FIFA 23.

Světový pohár FIFA

  • Zažijte vrchol mezinárodního fotbalu s Mistrovstvím světa ve fotbale v Kataru 2022 a Mistrovstvím světa ve fotbale žen v Austrálii a na Novém Zélandu 2023, protože drama a vzrušení největšího sportovního turnaje přichází do hry FIFA 23 prostřednictvím aktualizací po uvedení na trh bez dalších nákladů. Do hry FIFA 23 Ultimate Team přichází také celá sezóna obsahu inspirovaného mistrovstvím světa ve fotbale v Kataru 2022, který vám pomůže dodat vašemu vysněnému týmu mezinárodní atmosféru.
  • FIFA 23 Ultimate Team

  • Sestavte si svůj vysněný tým a soutěžte v nejoblíbenějším režimu ve hře FIFA s tisíci hráči, které můžete přidat do svého týmu, a nespočtem možností, jak si svůj klub upravit na hřišti i mimo něj. Hrajte sami v Squad Battles, společně ve FUT Co-Op, online v Division Rivals nebo proti nejlepším ve FUT Champions, protože FIFA Ultimate Team vás propojí se světem fotbalu po celou sezónu.
  • FIFA 23 nově definuje systém sehranosti Ultimate Team, který poskytuje větší flexibilitu při sestavování družstva, a poprvé v historii usnadňuje hraní s přáteli zavedením funkcí pro křížovou hru. Na hřišti vám FUT Moments nabízí zcela nový způsob hraní, ať už se scénářovými výzvami pro jednoho hráče na motivy skutečných událostí, nebo s kampaněmi FUT, v nichž můžete soutěžit a získávat odměny pro svůj klub.
  • Ženský fotbal

  • Ženský klubový fotbal debutuje ve hře FIFA 23 a dává vám možnost hrát za některé z největších světových týmů.
  • Ženský fotbal ve hře FIFA 23 je poháněn technologií HyperMotion2, která kombinuje speciální snímání zápasů 11v11 se špičkovou technologií strojového učení a odemyká nové, autentické animace speciálně pro ženský fotbal ve hře FIFA 23.