banner

Nové herní prvky ve hře FIFA 22 vám zajistí větší důslednost mezi tyčemi díky přepracovanému brankáři, který na nejdůležitější pozici na hřišti přináší více klidu, a také díky nové fyzice míče, výbušnému sprintu, který lépe odpovídá zrychlení nejrychlejších hráčů ve hře, a nové útočné taktice, která vám umožní převzít kontrolu nad hrou vašeho týmu. V režimu kariéry si splňte své fotbalové sny, když vytvoříte a povedete nejnovější klub ve hře ke slávě. VOLTA FOOTBALL vás za váš talent odmění přepracovanou hratelností v malém měřítku a novými způsoby hry a postupu v každé sezóně. Dejte dohromady tým v Pro Clubs s vylepšenou úpravou týmu a aktualizovaným postupem, díky němuž budete mít kontrolu nad vývojem svého virtuálního profesionála, a přivítejte zpět některé z nejpamátnějších fotbalistů jako nové hrdiny FUT ve FIFA Ultimate Team s nově definovanou strukturou soutěží, která zpřístupňuje testování vašich dovedností proti ostatním hráčům. Ať už hrajete jakkoli, všude si užijete bezkonkurenční autenticitu s více než 17 000 hráči, více než 700 týmy a více než 30 ligami včetně Ligy mistrů UEFA, CONMEBOL Libertadores a zbrusu nové Evropské ligy UEFA - k dispozici pouze ve hře FIFA 22.

HERNÍ REŽIMY

 • Režim kariéry
 • ve hře FIFA 22 si můžete splnit své sny jako manažer i hráč. Vytvořte si nejnovější klub ve hře FIFA, navrhněte si soupravy, stylizujte stadion a vyberte si, zda chcete soupeřit s elitou, nebo postoupit z nižších divizí, když budete svůj klub řídit ke slávě. Nebo si vyzkoušejte své hráčské dovednosti v pohlcujícím režimu kariéry hráče, který vám nabízí více způsobů, jak postupovat, dosahovat úspěchů a ponořit se do cesty vašeho profesionála hrou.

 • VOLTA FOOTBALL
 • Vraťte se do ulic s VOLTA FOOTBALL. Vytvořte si hráče, vyberte si vybavení a vyjádřete svůj styl v ulicích sami nebo se svým týmem na fotbalových hřištích po celém světě. Získejte odměnu za své dovednosti s míčem díky změněnému stylu hry a hrajte každou sezónu jedinečné akce na speciálních místech, kde si odemknete nové vybavení díky novému systému sezónního postupu, který vám umožní získat zkušenosti ke všem odměnám nabízeným ve hře VOLTA FOOTBALL, ať už hrajete jakýkoli režim.

 • FIFA Ultimate Team
 • Zapojte se do nejpopulárnějšího režimu ve hře FIFA, FIFA Ultimate Team. Sestavte si svůj vysněný tým z tisíců hráčů z celého fotbalového světa, vytvořte si vlastní klub na hřišti i mimo něj díky vlastním soupravám, odznakům a celému stadionu FUT, na kterém můžete zanechat svou stopu, a postavte svůj tým do zápasů proti umělé inteligenci nebo ostatním hráčům v komunitě FUT. Navíc přivítejte zpět některé z nejpamátnějších hráčů hry jako nové hrdiny FUT, protože se na hřiště vracejí někteří z nejpamátnějších fotbalistů.

 • Bezkonkurenční autenticita
 • Hrajte s největšími světovými hráči v největších světových soutěžích, včetně ikonické Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA, zbrusu nové Evropské konferenční ligy UEFA, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligy, LaLigy Santander a mnoha dalších!

  GOALKEEPER REWRITE

  Zbrusu nový brankářský systém přináší novou úroveň inteligence do poslední obranné linie a umožňuje spolehlivější zastavování střel a chytřejší rozhodování mezi tyčemi. Osobnost brankářů kopíruje různé styly brankářů v celé hře

SKUTEČNÁ FYZIKA MÍČE

Data ze skutečného světa importovaná do hry FIFA 22 posouvají fyziku míče na novou úroveň realismu. Díky vyladěným parametrům včetně rychlosti, otáčení, odporu vzduchu, tření o zem a valivého tření bude každý dotek, lapačka, střela, volej, přihrávka a driblink vypadat, pohybovat se a létat jako ve skutečnosti.

EXPLOSIVE SPRINT

Nová herní mechanika, která mění dynamiku situací jeden na jednoho, Explosive Sprint vám dává větší kontrolu nad zrychlením při driblování nebo bránění. Nalákejte soupeře a vyberte si, kdy spustit plnou rychlost, abyste se obránci vzdálili, a zároveň hnát svůj tým dopředu v útoku.

NOVÉ ÚTOČNÉ TAKTIKY

Nastavte svůj tým různými styly na každé polovině hřiště díky novým útočným taktikám, které vám dávají větší kontrolu nad tím, jak ve hře FIFA 22 hrát: držte míč na své polovině a vyrazte do útoku s rychlým rozestavením u soupeře, hrajte přímo z přihrávky na přihrávku nebo se rozestavte svým vlastním jedinečným stylem.