Far Cry 4 - Xbox 360

banner

Far Cry 4, postavený na legendární DNA svého oceňovaného předchůdce, přináší dosud nejrozsáhlejší a nejúchvatnější zážitek ze hry Far Cry ve zcela novém a rozsáhlém otevřeném světě s integrovanou kooperativní hrou typu drop-in/drop-out.

Ukrytý ve vysokých Himalájích leží Kyrat, země opředená tradicemi a násilím. Jste Ajay Ghale. Cestujete do Kyratu, abyste splnili poslední přání své matky, a ocitnete se uprostřed občanské války, jejímž cílem je svrhnout utlačovatelský režim diktátora Pagana Mina. Prozkoumávejte a procházejte tímto rozsáhlým otevřeným světem, kde nebezpečí a nepředvídatelnost číhají za každým rohem. Tady záleží na každém rozhodnutí a každá vteřina je příběhem. Vítejte na Kyratu.

OBJEVTE OTEVŘENÝ SVĚT PLNÝ MOŽNOSTÍ

Objevte nejrozmanitější svět Far Cry, jaký byl kdy vytvořen. Celý svět je živý... a smrtelně nebezpečný.

SPOLUPRÁCE: PŘIVEZTE SI PŘÁTELE

Ne na každou cestu byste měli vyrazit sami. Far Cry 4 umožňuje druhému hráči kdykoli se připojit a odpojit, čímž se kooperativní zážitek mění v pravém duchu Far Cry pro novou generaci. Nyní budete moci společně objevovat a prozkoumávat živý otevřený svět Kyratu.

EDITOR MAP: DEATH-TRAP DESIGNER

Vytvářejte a sdílejte vlastní mapy pomocí nejvýkonnějšího a nejintuitivnějšího editoru map, jaký kdy byl v sérii Far Cry k dispozici. Vaše výtvory získají zaslouženou pozornost díky vylepšeným nástrojům, vylepšenému rozhraní a možnosti publikovat a sdílet své mapy s komunitou.