banner

Inženýři společnosti Vault-Tec nepřetržitě pracovali na interaktivní reprodukci života v Pustině, kterou si můžete vychutnat v pohodlí svého vlastního trezoru. Součástí je rozsáhlý svět, jedinečné souboje, šokující realistické vizuální zpracování, spousta možností volby hráče a neuvěřitelná sestava dynamických postav.

Inženýři Vault-Tec nepřetržitě pracovali na interaktivní reprodukci života v Pustině, kterou si můžete vychutnat z pohodlí svého vlastního trezoru. Součástí je rozsáhlý svět, jedinečné souboje, šokující realistické vizuální zpracování, tuny hráčských voleb a neuvěřitelné obsazení dynamických postav. Každá minuta je bojem o přežití proti hrůzám vnějšího světa - radiaci, supermutantům a nepřátelským zmutovaným tvorům. Od společnosti Vault-Tec, první americké volby v oblasti post-nukleárních simulací.

Neomezená svoboda! Vychutnejte si pohledy a zvuky rozlehlé Pustiny hlavního města! Prohlédněte si velké památky Spojených států ležící v postapokalyptických troskách! Vy rozhodujete o tom, co vás určí a změní svět. Jen si hlídejte svůj Rad Meter!

Zažijte S.P.E.C.I.A.L.! Inženýři společnosti Vault-Tec vám přinášejí nejnovější simulaci lidských schopností

SPECIÁLNÍ systém postavy! Díky využití nových průlomových poznatků v bodovém znázornění schopností umožňuje SPECIAL neomezené přizpůsobení vaší postavy. Součástí jsou také desítky unikátních schopností a perků, z nichž každý má oslnivé účinky!

Fantastické nové pohledy! Kouzelníci z Vault-Tec to opět dokázali! Už nejste omezeni pouze na jeden pohled, zažijte svět z pohledu 1. nebo 3. osoby. Přizpůsobte si svůj pohled stisknutím tlačítka!

Síla volby! Cítíte se dnes jako podlý padouch, nebo dobrý samaritán? Vyberte si stranu nebo jděte po linii, protože každou situaci lze řešit mnoha různými způsoby. Vyříkejte si své problémy civilizovaně, nebo se prostě blýskněte plazmovou puškou.

Odstřel je s V.A.T.S.! Vyrovnejte šance v boji díky systému asistovaného zaměřování Vault-Tec pro váš Pip-Boy Model 3000! Systém V.A.T.S. vám umožňuje pozastavit čas v boji, zaměřit konkrétní části těla cíle, zařadit útoky do fronty a nechat systém Vault-Tec, aby se o vaši agresi postaral za vás. Déšť smrti a destrukce ve zcela novém filmovém podání.

Ohromující umělá inteligence! Ve společnosti Vault-Tec si uvědomujeme, že klíčem k oživení civilizace po globální jaderné válce jsou lidé. Naše nejlepší mozky spojily své úsilí a vytvořily pokročilou verzi hry Radiant AI, první americké volby v oblasti simulace interakce s lidmi. Výrazy obličeje, gesta, jedinečné dialogy a realistické chování spojuje nejnovější technologie Vault-Tec s ohromujícími výsledky.

Působivá krása!

Působivá krása!*: Sledujte drsnou realitu jaderného spadu v moderní superluxusní HD grafice, jaká tu ještě nebyla. Od vyprahlé Pustiny přes nebezpečím naplněné kanceláře a tunely metra ve Washingtonu až po odporné zkažené maso v obličeji mutanta.