EA Sports UFC 3 - Xbox One

banner

EA SPORTS UFC 3 přináší revoluci v autentických bojových pohybech díky Real Player Motion Tech, nové animační technologii, která zajišťuje nejcitlivější a nejautentičtější atletické pohyby ve sportovních hrách. Každý úder, kop, blok a protiúder byl znovu zachycen a vytvořen na špičkové technologii zachycení pohybu, aby vypadal a působil realisticky a citlivě, což přináší větší zážitek ze soupeření.

V režimu kariéry G.O.A.T. musí hráči budovat bojový humbuk, aby si získali fanoušky, vydělávat peníze na trénink v nových tělocvičnách a vytvářet vášnivé soupeření s ostatními bojovníky, aby zaujali svět. Na tom, jak se propagujete mimo oktagon, záleží stejně jako na tom, jak si vedete v něm, když postupujete k titulu Největšího všech dob. Zcela nová sada přizpůsobitelných režimů pro více hráčů navíc umožňuje vám a vašim přátelům vstoupit do oktagonu a utkat se v rychlých, zábavných a intenzivních zápasech typu pick-up-and-play, kde k vrcholnému knockoutu chybí vždy jen jeden úder a vítězství se odehraje v mžiku oka.

Revoluce v herních technologiích

Prožijte zápas jako nikdy předtím díky více než 5 000 nových animací poháněných špičkovou technologií RPM Tech od EA SPORTS.

Buďte G.O.A.T.

Rozhodujte se, jak si vybudovat bojový humbuk, získat fanoušky, vydělat více peněz díky velkým kontraktům a upoutat pozornost celého světa.

Stačí jeden úder

Získejte práva na chlubení ve zcela novém turnajovém režimu a určete si vlastní pravidla, když budete bojovat s přáteli v reálném čase.