banner

Vydejte se na hravé, dynamické a zesílené off-roadové závody s DIRT 5! Uvolněte se, buďte kreativní a hraví v atmosféře dosud nejambicióznější hry DIRT s příběhovým režimem kariéry, inovativní online hrou, úžasnými stroji a lokacemi, extrémními povrchy a prvky a novými způsoby, jakými si hráči mohou vytvářet a přizpůsobovat závody jako nikdy předtím. Vytvářejte vrcholné okamžiky ve světě, který oplývá stylem, atmosférou a příležitostmi. Jste připraveni?

Let Loose

Při respektování dědictví a zachování DNA série píše DIRT 5 novou kapitolu odkazu DIRT

Blaze a Trail Across the Globe

Vydejte se na cestu kolem světa a závoděte na více než 70 unikátních tratích v 10 různých světových lokacích v úžasných, dynamických prostředích. Od závodů na zamrzlé řece East River v New Yorku, přes závody pod Kristem Spasitelem v Brazílii až po záři polární záře v Norsku

Posuňte hranice s úžasnými vozy

Usedněte za volant eklektického a vzrušujícího seznamu vozů. Zdolávejte nejtěžší terén se stroji, které zdolávají balvany, vydejte se s ikonickými rallye vozy na nová místa nebo pocítíte sílu 900koňových sprintových vozů. Rallycross, GT, trofejní trucky, buginy a muscle cars doplňují ultimátní terénní garáž.

Ujměte se pozornosti v hvězdně obsazené kariéře

Světoznámí hlasoví talenti Troy Baker a Nolan North jsou hlavními hvězdami příběhového režimu kariéry v DIRT 5. Pod vedením ikony se na tebe upírají všechny oči, aby ses stal novou hvězdou zesíleného světa offroadových závodů. Získávejte sponzorské dary a jedinečné odměny, dobývejte všechny lokace a utkejte se s nelítostnými soupeři v naší dosud největší kariéře.

Soutěžte nebo spolupracujte v terénních závodech

Lokální rozdělená obrazovka až pro čtyři hráče v offline režimech, včetně kariéry, dělá z DIRT 5 perfektní závodní hru pro více hráčů na gauči, kde můžete s přáteli bojovat o pozice. Online se můžete utkat v kurátorských playlistech závodů až pro 12 hráčů a soutěžit v inovativních režimech založených na plnění cílů.

Vytvářejte a zachycujte s novými funkcemi

Zachyťte své největší skoky a nejlepší pohyby v detailním foto režimu a ukažte svůj tvůrčí talent v dosud nejrozsáhlejším editoru livrejí pro všechny vozy DIRT. Navíc další zbrusu nové funkce, které všem hráčům umožní vytvářet a hrát v DIRT jako nikdy předtím.