banner

Motoristický sport je ze své podstaty nebezpečný. DiRT 4 je o tom, že toto nebezpečí přijímá. Je o vzrušení, radosti a adrenalinu, které jsou pro terénní závody naprosto nezbytné. A co víc, je to o tom, že si tento pocit zamilujete. Je to o tom, že se tlačíte na rovině vedle strmého srázu. Jízda do mezery, která je příliš malá. Zkoušet, kolik vzduchu se dá do náklaďáku dostat. Říká se tomu "nebát se".

DiRT 4 také obsahuje systém, který mění pravidla hry a jmenuje se Your Stage (Tvoje etapa); inovativní nástroj pro tvorbu rallye tratí, který vám umožní vytvořit téměř nekonečné množství unikátních rychlostních zkoušek stisknutím jediného tlačítka. Vyberete si místo a nastavíte parametry trasy, pak Your Stage odvede těžkou práci a vytvoří jedinečnou rallye etapu, kterou můžete závodit, sdílet ji s přáteli a pak je vyzvat, aby překonali váš čas. Your Stage umožňuje zkušeným hráčům rallye vytvářet delší a techničtější tratě, zatímco nováčci mohou vytvářet jednodušší a kratší tratě a zdokonalovat své dovednosti.

Ve hře DiRT 4 se Codemasters snažili spojit úroveň vzrušení a realismu z loňské hry DiRT Rally s neohroženým vzrušením, přístupností a adrenalinovými závody, které byly dříve k vidění v kritikou uznávaných předchůdcích DiRT 2 a DiRT 3.

Hráči budou čelit výzvám z lokací, které se rozkládají na třech kontinentech, a nabídnou klasické rallye závody, které navazují na základy položené hrami Colin McRae Rally, drsné soutěže z oficiálního mistrovství světa FIA v rallyecrossu, bláznivé bitvy závodních trucků a bugin a nehoráznou zábavu z otevřených závodů v Joyride.

VÍCE NEŽ 50 NEJÚŽASNĚJŠÍCH OFF-ROADOVÝCH VOZIDEL, KTERÁ BYLA VYROBENA

včetně Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru WRX STI NR4 a Audi Sport quattro S1 E2.

5 NEUVĚŘITELNÝCH MÍST PRO RALLY S MILIONY TRAS

Austrálie, Španělsko, Michigan, Švédsko a Wales

OFICIÁLNÍ HRA FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP

Závod na tratích Montalegre, Lohéac Bretagne, Hell, Holjes a Lydden Hill v mnoha různých sériích.

LANDRUSH

Závody na krátkých polních tratích ve vozech Pro Buggies, Pro-2 Trucks, Pro-4 Trucks a Crosskart v Kalifornii, Nevadě a Mexiku.

JOYRIDE

Výzvy na časy, rozbíjení výzev, oblast volné hry a posílání výzev přátelům

DiRT ACADEMY

Probíhá ve škole DirtFish Rally School ve Washingtonu, USA, naučte se dovednosti, techniky a trénujte, abyste se stali nejlepšími!

KARIÉRNÍ REŽIM

vytvořte si svého jezdce, soutěžte v různých disciplínách, získávejte sponzory a budujte svůj tým s jasnými cíli a odměnami.

SOUTĚŽNÍ HRY

denní, týdenní a měsíční výzvy proti ostatním hráčům z celého světa

DALŠÍ GENERACE RACENETU

Živé žebříčky, ligy a turnaje, žebříčky napříč platformami, vylepšený telemetrický systém CREST.

TUNING

Vylaďte si nastavení podle vozidla, trati a povětrnostních podmínek tak, aby co nejlépe vyhovovalo vašemu závodnímu stylu

POŠKOZENÍ A OPRAVY

Opotřebení je věrně ztvárněno díky vylepšenému a realistickému modelu poškození. Poškození lze opravit najmutím inženýrů, kteří budou pracovat v servisní zóně týmu mezi etapami, ale s omezeným časem.