banner

Hluboko pod Nexusem se probudil Starý. Do Boletarie se valí mocná horda démonů, která pohlcuje duše lidí. Na výzvu dívky v černém se vydáváš na cestu, abys kletbu zrušil... Krásná, podmanivá a nelítostná hra Demon's Souls je dokonalým hardcore RPG zážitkem. Revoluční online funkce podporují vaše dobrodružství jako nikdy předtím a představují bezproblémové propojení, které v každém případě slouží k vylepšení hry pro jednoho hráče. Spojte se s dalšími dvěma hráči v simultánní kooperativní hře a společně se snažte svrhnout některé z kolosálních bossů hry, nebo si vynuťte vstup do hry zkušených hráčů a vyzvěte je na souboj PvP. Zanechávejte náznaky a stopy pro ty, kteří půjdou ve vašich stopách, ať už úmyslně, nebo díky vaší neúmyslné smrti, vaše krvavé skvrny umožní vašim nástupcům prohlédnout si opakovaný záznam vaší smrti a napoví, jak se vyhnout vašemu hrůznému osudu. Jste dostatečně odolní, abyste čelili nemožnému... a zvítězili?

Ultimátní hardcore výzva RPG

V této brutální zemi je smrt nevyhnutelná, ale ne konečná. V kombinaci nejlepších vlastností akční hry a RPG budete krájet, mlátit, střílet a kouzlit proti těm nejstrašnějším a nejzákeřnějším nepřátelům, jaké jste kdy potkali. Jste dost silní na to, abyste se postavili nemožnému a zvítězili?

Přelomové online možnosti

síťové funkce dalece přesahují všechny předchozí RPG hry, protože umožňují hráčům zanechávat si navzájem nápovědy, přehrávat scény smrti, kooperativně oživovat mrtvé hráče nebo napadat a pustošit cizí hru. Možnosti hry více hráčů nejsou pouhým doplňkem, jsou rozsáhlé a jedinečně zaměřené na změnu a zintenzivnění zážitku jednoho hráče.

Volná a flexibilní

Otevřená struktura hry znamená, že neexistuje jediná cesta, ale spíše spousta možností. Nastavte si vlastní tempo a postupujte podle svých představ. Vytvořte si přesně takovou postavu, jakou chcete, a to tak, že si vytvoříte podrobného avatara, budete pečovat o správné statistiky a přizpůsobíte si dovednosti a vybavení.