Dead or Alive 6 - Xbox One

banner

DEAD OR ALIVE 6 je rychlá 3D bojová hra z produkce Koei Tecmo Games s úžasnou grafikou a víceúrovňovými fázemi, které vytvářejí skutečně zábavný soutěžní zážitek.

Příběh bude navazovat na události hry DEAD OR ALIVE 5 a soustředí se na 2 samostatné hlavní příběhy; konkrétně na bitvu mezi "Ninja a DOATEC" versus "M.I.S.T. v čele s Donovanem" a na události, ke kterým dojde během 6. turnaje DEAD OR ALIVE. Nové vedlejší příběhové epizody budou přidány i pro vracející se postavy.

[Nová vizuální stránka]

S pomocí nového grafického enginu chce DOA6 posunout vizuální zábavu v bojových hrách na zcela novou úroveň. Grafika je vytvořena tak, aby byla lákavě krásná i realistická a přinášela vylepšené výrazy obličeje, speciální efekty, jako je zobrazení potu a špíny na modelech postav, a realistické efekty zásahů.

[Trojúhelníkový systém]

Souboje v DEAD OR ALIVE 6 jsou podle tradice založeny na trojúhelníkovém systému

[Nová bojová mechanika

systém Break]

[Break Blow]

silný speciální pohyb s vysokým poškozením, který srazí protivníky k zemi. První část pohybu také paríruje příchozí útoky, takže funguje jako útočný i obranný pohyb!

[Break Hold]

Pohodlná technika protiúderu, kterou lze použít i v době, kdy je hráč silně omráčen. Kvůli svému lehkému poškození by se měla používat pouze ve vypjatých situacích.

[Fatal Rush]

Silné kombo s dramatickým závěrečným pohybem, které se aktivuje postupným stisknutím tlačítka [RB]. Je vytvořeno tak, aby se snadno používalo pro začínající hráče, ale zkušení závodníci jej mohou využít nejedním kreativním způsobem.

[Nové nebezpečné zóny]

  • [Rumble Danger] (Nebezpečí při nárazu)
  • Pokud hráč narazí do přihlížejících, zatlačí ho zpět do středu scény. Jedná se o past, která kombinuje atmosféru skutečného pouličního boje se strategií.

  • [Hromadná destrukce]
  • Pokud je protivník sražen zpět do velké hromady krabic nebo sudů pomocí "Break Blow" nebo "Fatal Rush", způsobí to velkou řetězovou explozi. To povede k obrovskému výbuchu poškození a vyvolá vzrušující nával.