Dance Central 2 - Xbox 360

banner

Připravte se na nejprodávanější taneční hru na Kinectu! S dalším zabijáckým soundtrackem, nejlepšími sestavami a zcela novými funkcemi pro více hráčů Dance Central 2 určitě rozjede vaši párty!

IT'S PARTY TIME!

SPOJTE SE S PŘÁTELI A TANČETE SPOLEČNĚ DÍKY ZCELA NOVÝM FUNKCÍM PRO SIMULTÁNNÍ HRU VÍCE HRÁČŮ. Hráči se mohou v průběhu písničky kdykoli připojit nebo odpojit, takže párty nemusí nikdy skončit!

PUMP UP THE VOLUME!

DANCE CENTRAL 2 OBSAHUJE BEZKONKURENČNÍ SOUNDTRACK S VÍCE NEŽ 40 NOVÝMI TANEČNÍMI HITY A KLASIKOU. NOVÝ, PLNĚ INTEGROVANÝ HUDEBNÍ OBCHOD VE HŘE DOVOLÍ HRÁČŮM ROZŠÍŘIT SI KNIHOVNU PÍSNIČEK IMPORTEM SVÉHO SEZNAMU PÍSNIČEK Z DANCE CENTRAL PRO DANCE CENTRAL 2, ČÍMŽ SE POČET PÍSNIČEK DOSTUPNÝCH PŘI VSTUPU NA HRU ZVÝŠÍ NA VÍCE NEŽ 100 SKLADEB!

  • KICK IT WITH THE CREWS!
  • DANCE CENTRAL 2 NABÍZÍ RŮZNÉ NOVÉ POSTAVY A OBLÍBENÉ FANOUŠKY, KTERÉ JSOU VYTVOŘENY JAKO TANEČNÍ KREATÉŘI, KAŽDÝ S VLASTNÍM OBLEČENÍM, ZÁLOŽNÍMI TANEČNÍKY A ZNÁMÝMI VENUÁŘI.

    TAK SKUTEČNÉ, JAKO TO JDE.

    DANCE CENTRAL 2 PŘINÁŠÍ PODROBNÉ ZPĚTNÉ HODNOCENÍ PRO KAŽDÉHO HRÁČE A POPRVÉ ZAJIŠŤUJE HLASOVÉ PŘÍKAZY V PRŮBĚHU CVIČENÍ!