Crysis Remastered Trilogy - Xbox One

banner

Hráči se přenesou přes severokorejské ostrovy, do New Yorku, kde budou muset zachránit lidstvo před smrtícím virem, až do finále, kde je čeká mise pomsty s cílem odhalit pravdu o společnosti C.E.L.L.

Crysis Remastered

Jednoduchá záchranná mise se změní v totální válku, když se mimozemští útočníci vyrojí na řetěz severokorejských ostrovů. Hrajete za supervojáka Nomáda a jste vyzbrojeni mocným nanooblekem vybaveným schopnostmi rychlosti, síly, brnění a maskování. Využívejte rozsáhlý arzenál modulárních zbraní a přizpůsobujte si taktiku a výbavu, abyste ovládli nepřátele v obrovském sandboxovém světě.

Crysis 2 Remastered

Mimozemšťané se vrátili do světa zpustošeného klimatickými katastrofami. Vetřelci pustoší New York a zahajují útok, který hrozí úplným vyhlazením lidstva, a jen ty máš k dispozici technologii, která ti umožní vést boj. Vybaveni vylepšeným oblekem Nanosuit 2.0 si v reálném čase upravte oblek a zbraně a odemkněte si mocné schopnosti v boji o přežití lidstva.

Crysis 3 Remastered

New York se proměnil v rozlehlý městský deštný prales chráněný obřím nanodomem. Prophet musí bojovat v sedmi odlišných čtvrtích proti lidským a mimozemským silám, přičemž k dosažení svých cílů může použít vynikající technologii nanobleku a nasadit hrubou sílu nebo zvolit utajení. Je vybaven smrtícím Predátořím lukem, a tak neexistuje špatný způsob, jak zachránit svět.

Přizpůsobte se

V neustále se měnícím prostředí přizpůsobte svou taktiku tak, abyste dominovali na bojištích od zmrzlé džungle po mimozemské prostředí.

Přizpůsobení

Obrovský arzenál modulárních zbraní poskytuje nebývalou kontrolu nad herním stylem s možnostmi od experimentálních až po mimozemské.

Dobývání

Životu podobná nepřátelská umělá inteligence vyžaduje strategický a flexibilní herní styl, protože nové výzvy

Prozkoumávání

Vyberte si vlastní cestu otevřeným světem Crysis, ničte překážky, jezděte s vozidly a využívejte samotné prostředí proti nepřátelům.