Crash Team Racing Nitro-Fueled (Nitros Oxide Edition) - Switch


Cena
1 299 Kč

Skladem
ks
bannerbanner

Crash se vrací na místo řidiče ve hře Crash Team Racing Nitro-Fueled! Připravte se na jízdu na plný plyn s legendárním zážitkem ze závodů CrashTM Team Racing, který nakopl motokárové závodní hry do vysokých otáček, a ještě mnohem víc. Plně zremasterovaná hra Crash Team Racing Nitro-Fueled obsahuje režimy, postavy, tratě, bonusy a ovládání, které si fanoušci pamatují z původní hry, ale nyní je možné ji hrát na moderních konzolích a v HD rozlišení. Kromě toho, že fanoušci získají autentický zážitek z CTR, si užijí ještě více zábavy při závodění na motokárách díky přepracovaným a remasterovaným tratím, motokárám, bojovým arénám a bojovým režimům z Crash Nitro Kart.

Svalová paměť se okamžitě rozproudí, až budou hráči svištět, skákat a projíždět zatáčky stejně jako v 90. letech.

Compete Online

Crash Team Racing Nitro-Fueled spojuje fanoušky prostřednictvím online závodů pro více hráčů. Až osm hráčů může závodit online a Crash soupeřit s online žebříčky. Hráči si mohou pro svá vysokooktanová dobrodružství vybrat Crashe, Coco, Dr. Neo-Cortexe a další.

CTR and Beyond

Beenox upravil všech třináct původních tratí z Crash Nitro Kart a další, aby se vyrovnaly zážitkům z původního CTR pro fanoušky. Nyní mohou hráči znovu prožít 90. léta s remasterovanými postavami, motokárami, bojovými arénami a bojovými režimy z původního CNK v ohromující HD kráse.

Trick Your Ride and Racer

Crash Team Racing Nitro-Fueled nabízí hráčům řadu způsobů, jak kombinovat karoserie motokár, kola, lakování, nálepky a dokonce přidávat obtisky na motokáry. Kromě možnosti upravovat motokáry umožní Crash Team Racing Nitro-Fueled hráčům také upravovat své závodníky pomocí skinů postav N. sane. To hráčům umožní ozdobit své postavy šviháckým smyslem pro švih a osobnost. Novinkou jsou také jedinečné pódiové animace, které jsou k dispozici pro některé skiny, takže oslavy vítězství budou ještě úžasnější.Hráči budou získávat předměty pro úpravy hraním v dobrodružném režimu a také sbíráním herních mincí Wumpa, aby si mohli vylepšit své motokáry a postavy v oblasti Pit Stop.

Velká cena

S novým sezónním obsahem, který byl do Crash Team Racing Nitro-Fueled představen, mají hráči mnoho důvodů, proč se vrátit a hrát. Grand Prix je tematická sezóna postavená na nové tematické trati a různých herních výzvách. Za splnění každé výzvy Grand Prix získávají hráči Nitro, které jim umožňuje naplnit jejich "Nitro Gauge" (XP) a získat odměny, jako jsou nové postavy, motokáry, skiny a předměty pro úpravu motokár. Trať v každé sezóně lze od dané sezóny hrát online nebo lokálně. Přepracované motokáry a tratě inspirované hrou Crash Tag Team Racing se také kloužou po Grand Prix ve hře Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Fur-K Fur-Real

V této hře najdete všechny oblíbené postavy, motokáry, power-upy, tratě a arény z původního CTR, nyní v úžasném rozlišení 4K, které přináší do hry, na kterou si pamatují, šílené množství detailů a života.

Nastavte režim

Vrací se režimy Adventure, Single Race, Cup Race, Time Trial a Battle. Nyní lze všechny režimy pro více hráčů hrát také s přáteli online i offline.