Chivalry 2 (Day One Edition) - PS4

bannerbanner

Návrat na ultimátní středověké bojiště

Chivalry 2 je multiplayerová řežba z pohledu první osoby inspirovaná epickými středověkými bitvami. Hráči jsou vrženi do akce všech ikonických momentů této doby - od hřmění jízdních výpadů přes bouře hořících šípů až po rozsáhlá obléhání hradů a další.

Ovládněte obrovská bitevní pole pro 64 hráčů. Katapulty trhají zemi na kusy, když obléháte hrady, zapalujete vesnice a zabíjíte špinavé sedláky na mapách Team Objective. Vyraz do války na koni a vybojuj si slávu svým ostřím!

Vylepšuje původní žánr Chivalry: Chivalry 2 vyzývá hráče k ovládnutí čepele díky zcela novému a vylepšenému bojovému systému, který kombinuje údery v reálném čase a volně plynoucí systém kombinací, aby urychlil akci a umožnil hráčům stát se ocelovou smrští na bitevním poli. Boj v Chivalry 2 byl vytvořen s ohledem na možnost bojovat s více nepřáteli a kombinuje to nejlepší z žánrů FPS a bojových her, což přináší bezkonkurenční zážitek z boje zblízka.

Pozvedněte se ke slávě a rozšiřte svůj arzenál díky novému systému podtříd, který poskytuje větší rozmanitost než kdykoli předtím. Čtyři základní třídy se rozrostou na více než 10 podtříd a více než 30 unikátních zbraní, z nichž každá má několik vizuálních variant. Nové podpůrné předměty od nádob s olejem po barikády, zásobovací bedny a lukostřelecké kůly přidávají na bojiště ještě více taktických možností.

Vyrazte do boje po boku svých přátel díky multiplatformnímu Crossplay a vybojujte si slávu svým ostřím!

Útěk z Falmire (nová mapa s týmovým cílem)

Agatha podnikne překvapivý útok na zednářské vězení ve snaze zachránit válečného hrdinu. Prolomte brány města a osvoboďte vězně před závěrečným obléháním hradu a odvážnou záchrannou misí, jejímž cílem je osvobodit Agathianského šampiona.

Bojová jáma (nová mapa Team Deathmatch/Free-for-All)

V této místní aréně plné pastí, která byla vytvořena pro pobavení místních opilců, bojují na život a na smrt neprověření válečníci z obou frakcí.

Úžasná filmová prezentace

Výrazné zlepšení vizuální kvality s atmosférou, která hráče vtáhne do oblíbených momentů z epických středověkých hollywoodských akčních filmů. Nejnovější a nejlepší herní engine Unreal Engine 4.

Cross-Play na všech platformách

Cross-Play boří hranice mezi PC a konzolemi a umožňuje hráčům čelit na bitevním poli společně bez ohledu na platformu.

Epické středověké prostředí

Rozsáhlé středověké prostředí od turnajových hřišť až po epické obléhání hradů.

Masivní měřítko

Zažijte chaos epických středověkých bitevních polí, kde se 64 hráčů střetává s intenzitou, která má zachytit rozsáhlost "Bitvy bastardů" ze seriálu Hra o trůny.

Vyberte si svůj styl boje

Váš arzenál se rozšiřuje díky novému systému podtříd, který poskytuje větší rozmanitost než kdykoli předtím. Čtyři základní třídy se rozrůstají o různé podtřídy, arzenál unikátních zbraní, z nichž každá má několik vizuálních variant, a nové podpůrné předměty, od hrnců s olejem po barikády, zásobovací bedny a lučištnické kůly.

Rozpoutej peklo

Ovládni pole s řadou těžkých obléhacích strojů, včetně balist, katapultů, trebuchetů, beranidel, mantletů, bodákových pastí, žebříků a dalších.

Vytvoř si svého hrdinu

Staň se hrdinou a vypadej jako hrdina. Podrobný systém přizpůsobení dodává obrovskou rozmanitost: typ hlavy, odstín pleti, vlasy na hlavě a obličeji + barvy, nedokonalosti obličeje, malování obličeje, přezdívky, heraldika, helmy, brnění, zbraně a další možnosti pro miliony možných kombinací.

Zábavné hraní rolí

Rozšířené hlasové projevy a emotikony umožňují rozšířené možnosti hraní rolí s mnoha novými hlasy postav, stejně jako návrat původního obsazení a nové animované emotikony pro každou postavu, abyste se mohli posmívat soupeři podruhé!

Odmítněte zemřít

Bojujte dál i poté, co jste přišli o končetinu, byli sraženi k zemi, odzbrojeni, zapáleni, zasypáni šípy, váš štít byl zlomen, udusili jste se v krvi a stále rozdáváte rány z kolen. Obvazy, oživení a nový stav padlého vám umožní podporovat spoluhráče a zůstat v akci, dokud nevykrvácíte do poslední kapky.

Kitchen Sink

Bojiště jsou poseta desítkami předmětů, se kterými můžete interagovat. Uchopte kuře, zapalte ho a hoďte; zabijte muže hlavou jeho přítele; improvizujte nový styl boje s vidlemi