Call of Duty: Ghosts (Hardened Edition) - Xbox 360

banner

Call of Duty: Ghosts Hardened Edition obsahuje řadu sběratelských fyzických předmětů a exkluzivní digitální obsah, který vám umožní přizpůsobit si zážitek z hraní více hráčů.

ZCELA NOVÝ SYSTÉM VYTVOŘENÍ TŘÍDY A PERK: Systém vytvoření třídy a perků je pro hráče Call of Duty základem již od dob původního Modern Warfare a Call of Duty: Ghosts přináší nejflexibilnější a nejkomplexnější systém vytvoření třídy a perků v historii Call of Duty.

ÚDERNÉ BALÍČKY: Call of Duty: Ghosts přináší návrat balíčků Strike Packages

Assault, Support a Specialist.

ZBRANĚ, DOPLŇKY A VYBAVENÍ: V Call of Duty: Ghosts najdete více než 30 nových zbraní z útočných pušek, SMG, LMG, brokovnic, odstřelovacích pušek, vystřelovačů a nové třídy Marksman Rifles.

HERNÍ REŽIMY

Call of Duty: Ghosts přináší řadu fanoušky oblíbených herních režimů a zároveň sedm nových typů her včetně: Pátrání a záchrana, Cranked, Blitz.

CREATE-A-SOLDIER & PRESTIGING

Přizpůsobení Ghosts pokračuje, protože hráči si mohou nejen vytvořit Create-A-Soldier, ale také celou jednotku až 10 unikátních vojáků, které lze přizpůsobit až do jejich vzhledu, perků, vybavení a stylu hry. Každý vlastní člen družstva navíc získává XP k získání prestiže a lze jej upravit tak, aby se specializoval na různé bojové třídy a na více herních režimů, což hráčům umožňuje větší flexibilitu a hloubku než kdykoli předtím.

DYNAMICKÉ AKCE NA MAPĚ

Call of Duty: Ghosts přináší do série dynamické akce na mapě. Události na mapě se liší úroveň od úrovně, od pastí spouštěných hráčem až po události měnící mapu, které hráčům umožňují strategicky přesměrovat akci a proměnit mapu tak, aby přinesla nové úrovně strategie a hratelnosti.

FIELD ORDERS

náhodně vybrané úkoly, které padají na bojišti a po jejichž splnění hráči získají balíček péče a doplní si munici a vybavení. Při první krvi vždy padne první kufřík s polním rozkazem; může to být cokoli od získání headshotu až po použití smrtícího rozkazu.

ANIMAČNÍ SYSTÉM

Call of Duty: Ghosts zvýšil pohyblivost po světě přidáním plynulých, realistických taktických pohybů hráče, které vylepšují schopnosti postavy a přidávají na hratelnosti.

Družstva

Call of Duty: Ghosts obsahuje zcela nový třetí herní režim, družstva, který umožňuje hráčům všech úrovní dovedností vzít si své družstvo vojáků vytvořené v multiplayeru a přihlásit se do hry sólo, kooperativně až se šesti hráči nebo soutěžně. Družstva nabízejí různé herní typy a umožňují fanouškům kdykoli vyměnit své vlastní vojáky s kamarádem za účelem rychlé kooperace. Soupeření může být tvrdé, protože vojáci družstva předvádějí realistické, zkušené taktiky a chování, jako je útok do strany, obcházení rohů, střelba ze skoku a další. Hráči a jejich družstva budou získávat XP, a pokud jste offline, buďte připraveni, protože vaše družstvo může být vyzváno ke hře na vlastní pěst.

Klany

Call of Duty: Ghosts nabízí také hlubokou úroveň podpory klanů. Se svým účtem ve hře Call of Duty se hráči mohou připojit, vytvořit a spravovat klan, a to vše přímo ve hře nebo v aplikaci Call of Duty. Ze hry si hráči mohou užívat odměn pro klany ve hře i playlistů Clan vs. Clan, které jsou k dispozici jak na současné, tak na nové generaci. Mezi další funkce klanu uvnitř aplikace patří chat s klany, Rally-Up a editor klanových emblémů.