Call of Duty: Black Ops III - Xbox One

banner

Call of Duty: Black Ops 3 je prvním titulem pro hardware nové generace v kritiky uznávané sérii Black Ops. Vyvinula ji společnost Treyarch, oceňovaný tvůrce dvou nejhranějších her v historii Call of Duty. Call of Duty: Black Ops 3 zavádí hráče do temné, zvrácené budoucnosti, kde se objevuje nový druh vojáků Black Ops a kde se stírají hranice mezi naší vlastní lidskostí a technologií, kterou jsme vytvořili, abychom zůstali napřed, ve světě, kde válku definuje špičková vojenská robotika. Tři jedinečné herní režimy: a zombies, které fanouškům přinášejí nejhlubší a nejambicióznější Call of Duty v historii.

Kampaň Call of Duty, jaká tu ještě nebyla

Treyarch povyšuje zážitek ze sociálních her Call of Duty tím, že přináší kampaň s možností hrát kooperativně až se čtyřmi hráči online, a to s využitím stejné síťové infrastruktury a sociálních systémů, které prověřily boje a podporují prvotřídní herní režimy Multiplayer a Zombies.

Připravte se na vylepšený multiplayer

V Black Ops III Treyarch premiérově představuje nový systém řetězového pohybu založený na hybnosti, který hráčům umožňuje plynule se pohybovat prostředím s finesou, využívat řízené skoky s nápřahem, skluzy a mantinely v mnoha kombinacích, a to vše při zachování plné kontroly nad zbraní za všech okolností.

Bojujte s nemrtvými v úplně novém hororovém příběhu

žádný titul od Treyarchu by nebyl kompletní bez své charakteristické nabídky Zombies