banner

Back 4 Blood je napínavá kooperativní střílečka z pohledu první osoby od tvůrců kritiky uznávané série Left 4 Dead. Zažijte intenzivní kooperativní příběhovou kampaň pro 4 hráče, kompetitivní multiplayer v roli člověka nebo Riddena a frenetickou hratelnost, která vás udrží v akci.

Jste v centru války proti Riddenům. Tito kdysi lidští hostitelé smrtícího parazita se proměnili v děsivá stvoření, která chtějí pohltit zbytky civilizace. V ohrožení je zánik lidstva a je jen na vás a vašich přátelích, abyste se pustili do boje s nepřítelem, vyhubili Riddeny a získali zpět svět.

Kooperativní kampaň

  • Probojujte se dynamickým, nebezpečným světem v příběhové kampani pro 4 hráče, kde musíte spolupracovat, abyste přežili stále náročnější mise. Hrajte až se třemi přáteli online nebo se vydejte do boje sami a veďte svůj tým.
  • Vyberte si z 8 přizpůsobitelných Čističů, jednoho z imunních přeživších, a řady smrtících zbraní a předmětů. Vytvářejte strategie proti neustále se vyvíjejícímu nepříteli, který usiluje o vaše úplné zničení.
  • Kompetitivní multiplayer

    hrajte s přáteli nebo proti nim v PVP. Přepínejte mezi hrou za Čističe se speciálními perky a děsivé Jezdce. Obě strany disponují unikátními zbraněmi, schopnostmi a specialitami.

Extrémní znovuhratelnost

Nový "rogue-lite" karetní systém vytváří pokaždé jiné zážitky a dává vám pod kontrolu vytváření vlastních balíčků, válcování různých sestav a podstupování náročnějších soubojů.