Assassin's Creed III - Xbox 360

banner

Americké kolonie, 1775. Statečný mladý bojovník bojuje za záchranu své vlasti. Ale to, co začíná jako boj o území, se změní v neobyčejnou cestu, která ho promění v mistra zabijáka - a navždy změní osud národa.

Jste Connor, syn bojovníka indiánské matky a britského otce. Jak se kolonie blíží k revoluci, zasvětíš svůj život svobodě svého klanu - a staneš se jiskrou, která zažehne revoluci v plném plameni. Vaše křížová výprava vás zavede přes krvavá bitevní pole do přeplněných ulic měst, do nebezpečné divočiny a ještě dál. Nebudete jen svědky dějin - budete je tvořit. a pozadí jedné z nejkrvavějších revolucí v dějinách světa se připravte na to, že budete vtaženi do staletí trvající bitvy mezi řádem asasínů a jejich úhlavním nepřítelem, templáři. Rozvíjejte nové smrtící schopnosti a zažijte úžasně realistický svět vytvořený novým enginem Anvil Next, který nově definuje hraní her.

Vítejte ve zcela nové kapitole ságy Assassin's Creed.

NOVÝ MASTER ASSASSIN

Jako Connor, indiánský asasín, využijte své dravčí instinkty k pronásledování nepřátel a vykuchejte je pomocí nového arzenálu zbraní včetně tomahawků, provazových šipek, střelných zbraní a dalších.

ZAŽHNI OHEŇ REVOLUCE

Od Lexingtonu po Bunker Hill se staň prvním vysoce vycvičeným americkým mistrem zabijákem. Staňte se svědky skutečného spiknutí za americkou revolucí mezi řádem asasínů a templářskou hrozbou po boku historických ikon včetně George Washingtona, Benjamina Franklina a mnoha dalších.

PROZKOUMEJTE NOVÝ SVĚT

Pronásledujte své nepřátele v rozsáhlých prostředích

ÚŽASNÝ NOVÝ ENGINE

Představujeme Anvil Next, náš nový engine navržený pro Assassin's Creed III. Revoluční fyzika, animace a systém počasí přinášejí nevídaný realismus, zatímco nový bojový systém přináší intenzivnější a napínavější bitvy než kdykoli předtím.

INTENZIVNÍ MULTIPLAYER

Uznávaný systém pro více hráčů se vrací s řadou vylepšení, včetně zcela nových postav, map a režimů, které jsou navrženy tak, aby poskytly dosud nejúchvatnější zážitek z Assassinů pro více hráčů.