Neohodnoceno

More Brain Training - Nintendo DS (B)

Můžeme doručit do:
17.8.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo DS
Konzole: Nintendo DS
Žánr: Logické
Vydavatel: Nintendo
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 29.6.2016
Počet hráčů: 1

Pokračování logické hry, která používá dotykovou obrazovku a mikrofon Nintenda DS stejně inteligentně jako jeho předchůdce. Uživatelé drží konzoli svisle jako otevřenou knihu: vlevo je obrazovka, na které se ukazují úkoly, vpravo pak doteková obrazovka pro zadání řešení. Úkoly se skládají z lehkých matematických, postřehových a jazykových cvičení. Ve vstupním testu zjistí software mozkový věk uživatele, ve kterém měří, jak rychle a přesně řeší hráč úkoly. Na základě výsledků sestaví pak cvičební program. Prostřednictvím integrované funkce kalendáře může každý uživatel přesně sledovat zlepšování svých výkonů, tzn. "Omlazení" svého mozku.

Mezi zábavné nové úkoly patří například co nejrychleji sčítat, kolik drobných je nutné vydat za určitý nákup, správné doplnění chybějících symbolů nebo dohrán hudebních kusů klikáním na virtuální klávesy dotykové obrazovky. Pokud hráč trénuje denně, budou se mu v průběhu času uvolňovat stále nové cvičení s dalšími požadavky s měnícími se stupni obtížnosti.

Celkem zvláštní zábavou je multiplayer mód. K tomu, aby si mohlo současně proměřit své duševní síly až 16 Nintendo DS hráčů je nutný pouze jeden herní modul. Kdo umí nejlépe počítat zpaměti? Kdo si umí nejvíce zapamatovat? Kdo má nejrychlejší chápavost? A pro umělecky nadané hráče existuje i vtipný obrázkový kvíz, ve kterém si hráči vzájemně hodnotí obrázky na dotekové obrazovce. A přirozeně je zde také kultovní hra s čísly sudoku s více než 100 hádankami ve třech stupních obtížnosti.


Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: