Neohodnoceno

Midnight Club II - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
15.11.2019
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Závodní
Vydavatel: Rockstar Games
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 2.5.2003
Počet hráčů: 1-2

Členové známých motoristických gangů se setkávají každou noc v ulicích Los Angeles, Paříže a Tokia. Najděte si cestu od nováčka až do hloubky gangu. Pomáhejte vyhrát svému týmu jakýmkoli způsobem a časem se z Vás stane favorit a eso, které je schopno vyhrát ledajaký závod. Jediné co musíte vědět je, aby zde nejsou žádná pravidla. Zkracujte si cestu, bourejte do soupeřů, prostě cokoliv. Jen aby jste vyhráli. 

Pokračování Midnight Club je zcela přebudované, přizpůsobené a následuje předchozí díl. Ve hře objevíte tři nové místa, Los Angeles, Tokio a Paříž, a to s celkem rekonstrukci technologií, nové dechberoucí vozidla a motorky, fyzikální a jízdní vlastnosti jaké jste ještě neviděli.  

Kariéra - závoďte na dálnicích se zákeřnými soupeři z jiných týmů, hledejte jejich chyby a využijte je ve svůj prospěch. Některé závody se otevřou až po jiných, nebo po skvělých zajazdených časech. Než se vrhnete na on-line závody získejte v kariéře nová auta a zkušenosti.

Závody na městských okruzích - nestačí být jen první v cíli. Ukažte ostatním své jezdecké umění a vyhrajte o celé kolo. Vyhněte se kolizím a najděte zkratky.

Vlastní závod - Vytvořte si závod podle svých představ v libovolném městě. Postavte si checkpointy kam chcete a vyzkoušejte počítačových soupeřů, a když je porazíte ukažte svou dráhu na internetu a vyzvěte ostatních řidičů na závody.

Capture the Flag - klasický CTF s automobily a motorkami to tu ještě nebylo. Zvítězí jen ten nejrychlejší. Cílem je vzít vlajku a projet s ní jako první do cíle. Důležitý je výběr správného auta a sbírání Power-Up

Detonátor - dostaňte se k bombě dříve než ostatní. 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: