Neohodnoceno

Mercenaries 2: World in Flames - PS3 (B)

Můžeme doručit do:
21.10.2019
Skladem
169 Kč –1 % 167,31 Kč 167,31 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: EA
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital
Mercenaries 2: World in Flames - PS3 (B)
Bazar
169 Kč –1 %

Pokračování výborné konzolové akce Mercenaries ještě umocní pocit totální destrukce při hraní. Možnost zničit prakticky vše a kochat se přitom ohromnými explozemi, doprovázenými létajícím materiálem či stoupajícími sloupy kouře, totiž byla podle mnohých největší předností prvního dílu.

Děj se ze Severní Koreje přesune do Venezuely, přičemž prostředí bude rozlehlejší (přechod mezi lokalitami by však měl být doprovázen jen minimálním loading), mnohem pestřejší i barevnější. Nebude chybět ani střídání dne a noci. Velkých změn doznal také model poškození. Například takovému džípu nebude problém úplně rozstřílet skla, dveře nebo pneumatiky, ale stále bude pojízdný, dokud nepošlete do věčných lovišť i motor. To přijde vhod např. v situaci, kdy potřebujete získat vozidlo od nepřítele. Jednoduše odpravit řidiče a nasednete do stále pojízdného auta. Tvůrci ale nezůstali jen u čtyřkolek, ale osedlal například bojová APC nebo se proletíte ve vrtulníku.

Můžete počítat s frakcemi: Allied Nations, partyzány, vojáky a zástupci ropné společnosti, konsorciem podniků nebo drogovými dealery. Vrátí se většina známých hlavních postav včetně Mattiasa, ale přibudou i nové tváře, jako například Eva.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: