Neohodnoceno

Lost Planet: Extreme Condition - Xbox 360 (B)

Lost Planet: Extreme Condition je sci-fi 3D akce odehrávající se ve věčně zmrzlém světě, kde lidé jako podřízená rasa bojují proti bytostem zvaným Eecrid. Hra slibuje filmový zážitek podpořený nebývalou silou Xbox , jedinečnou úroveň detailů a neobvykle velkou mapu co do počasí i prostředí rozmanitého herního světa. Pohybovat se po něm budete s pomocí různých dopravních a bojových prostředků.

 

Můžeme doručit do:
1.6.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Střílečky

Akční střílečka Lost Planet: Extreme Condition se odehrává v budoucnosti na zamrzlé planetě E.D.N. III, na níž lidem vládnou obří monstra, Akridové. Hlavní hrdina, potulný bojovník Wayne Holden, proti nim spolu se sněžnými piráty v této věčně zamrzlé zemi bojuje. A právě teplo se stává hnacím motorem zabíjení, protože v těchto krutých podmínkách dochází k jeho rychlé spotřebě. Zásoby tepla a energie je možné doplnit právě ze zabitých Akridů, takže kromě ukazatele množství života se budete muset orientovat i podle ukazatele naakumulovaného tepla.

Hra nabízí mód pro jednoho hráče, ve kterém budete muset splnit 11 misí, ale také multiplayer až pro 16 hráčů a řadu různých módů.

 

Herní prvky

  • výborné grafické zpracování a vizuální efekty
  • obrovské mapy světů
  • sněhové bouře a arktické větry pokrývající budovy a hory vrstvou ledu vytvářejí úžasnou atmosféru
  • ovládání mnoha typů vozidel, která mohou v závislosti na okolnostech měnit své vlastnosti
  • velké množství online módů včetně multiplayeru až pro 16 hráčů spolupracujících po internetu nebo po síti

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: