Neohodnoceno

Lego DC Super Villains - Xbox One

Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem
469 Kč 387,60 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Dětské
Typ distribuce: krabicová

Nový zločin

Ve hře LEGO DC Super-Villains, Liga spravedlnosti tentokrát není těmi hrdiny co se starají o ochranu planety Země. Přenechávají ji nové skupině hrdinů z paralelního vesmíru, kteří se sami nazývají Syndikátem spravedlnosti. Vyjde však najevo, že noví hrdinové tak úplně nejsou ti, za které je všichni mají. Tvým úkolem bude spojit své síly s ostatními superzáporáky a odhalit a následně zmařit ďábelské plány těchto neznámých narušitelů.

Buď TY unikátním hrdinou!

Vůbec poprvé pak budeš mít možnost vytvořit a hrát za DC superpadoucha, kterého si upravíš dle své fantazie. Chybět rozhodně nebudou nejslavnější záporáci jako jsou Lex Luthor, Deathstroke, Killer Frost, Joker, Harley Quinn, Sinestro a spoustu dalších. Jsi neznalec komiksů? Nevadí! Neztratíš se v ději díky složkám superpadouchů přímo ve hře.

Známé prostředí a spoluhráči

Bojujte se zlem v zábavném a originálním dobrodružství. Příběh záchrany vesmíru je zasazen do městského prostředí Gotham City a Metropolis a také dalších lokací známé z univerza DC Comics, jako je například Smallville. 

Nehraj sám! Přátelé a rodina se mohou i tentokrát kdykoliv připojit do hry díky lokálnímu kooperačnímu módu a můžete si tak dobrodružství užít společně.

TAK NEVÁHEJ A ZACHRAŇ VESMÍR!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: